Rodinná dovolená v Tyrolsku, © Tirol Werbung
Rodinná dovolená v Tyrolsku, © Tirol Werbung

Rodinná letní dovolená v Tyrolsku

Děti a teenageři všech věkových kategorií i zájmů, od zvídavých batolat přes mladé dobrodruhy až po talentované sportovní nadšence, najdou v letních měsících v Tyrolsku bezpočet možností jak se zabavit a co objevovat. Na výběr jsou hory, lesy, hrady, jezera, adventure parky, centra outdoorových aktivit a mnoho dalšího. Tak pojďme na to!

Co třeba adrenalinová jízda na bobové dráze? Výlet napříč skalní soutěskou? Nebo plavání v bazénu či jezeru, kde se v parném létě dokonale ochladíte? Výběr rozmanitých aktivit pro děti, teenagery i rodiče během letních prázdnin v Tyrolsku je prakticky neomezený. Aktivní rodiny zde najdou množství turistických tras, horolezecké oblasti vhodné pro děti a cyklostezky jak pro městská, tak horská i elektrická kola. Zájemci o historii či místní kulturu mohou navštívit některé z mnoha muzeí, hradů, pevností a bývalých dolů, které nabízejí fascinující informace o tom, jak zdejší obyvatelé žili a pracovali v minulých staletích. A pokud se chcete jen trochu pobavit, pak máte k dispozici rozmanitá outdoorová adventure centra pod horskými vrcholy i v údolích.

V Tyrolsku je několik regionů, které se specializují na rodinné dovolené. Návštěvníci se mohou těšit na bezpočet skvělých atrakcí pro děti všech věkových kategorií a také bezplatné týdenní programy aktivit s novým dobrodružstvím na každý den – například lezení po skalách, pozorování hvězd nebo lesní tábory.

Letní aktivity pro rodiny

Ukázat více +

Kde bydlet?

Ukázat více +

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!