Region Wilder Kaiser pro rodiny

Region Wilder Kaiser obklopený rozeklanými horskými štíty, které se tyčí vysoko k nebi, nabízí ideální prostředí pro rodinnou dovolenou plnou outdoorových aktivit, jako je horolezectví, pěší turistika nebo poznávání alpské krajiny.

Pro rodiny s dětmi, které mají rády pěší turistiku a horolezectví, je region Wilder Kaiser skutečným rájem. Tato horská oblast na východě Tyrolska nabízí celou řadu malebných stezek, které se vinou po horských svazích kolem útulných chat až k nejvyšším vrcholkům. Některé trasy míří do lezeckých oblastí, které jsou vhodné pro děti a začátečníky a také k celé řadě místních via ferrat. Ve Wilder Kaiser působí mnoho horolezeckých instruktorů, kteří nabízejí výuku lezení po skalách i pro děti a začátečníky. Z místního vrcholu Hohe Salve (1829 m) se otevírají snad vůbec nejkrásnější výhledy v celém Tyrolsku. Děti se mohou těšit na neuvěřitelných šest venkovních zážitkových hřišť, včetně vyhlášeného KaiserWelt v Scheffau, Ellmi's Zauberwelt v Ellmau, adventure parku s vodními prvky Hexenwasser v Söllu a Pony Alm ve vesničce Astberg am Going. K oblíbeným tipům pro rodiny patří naučné stezky vybudované na nejhezčích panoramatických turistických trasách. Milovníci přírody by měli navštívit močálovou oblast Moor & More u obce Going, kde se nabízí fascinující pohled na nedotčenou krajinu a ojedinělou faunu a flóru. Mezi výčtem atrakcí v regionu Wilder Kaiser nesmí chybět řada krytých i venkovních koupališť - například Kaiserbad Ellmau - a také jezer ke koupání, kde se můžete příjemně ochladit v horkých letních dnech.

To nejlepší z  týdenního programu aktivit

Od začátku června do konce září se děti a teenageři v regionu Wilder Kaiser mohou každý všední den zúčastnit týdenního programu aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří noční dobrodružné procházky, kurzy přežití a zábavné výlety do hor.

Více o programu aktivit

Wilder Kaiser: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci ubytovaní v regionu Wilder Kaiser získají při příjezdu bezplatnou kartu hosta Wilder Kaiser GuestCard. Ta držitelům zajistí přístup k mnoha výhodným nabídkám a slevám. Rodiny ocení především:

  • Bezplatné využití večerních vesnických autobusů, turistických autobusů a autobusů veřejné dopravy sdružených pod hlavičkou KaiserJet
  • Bezplatná účast na akcích pořádaných místním turistickým klubem
  • Sleva na lanovky v regionu Wilder Kaiser
  • Sleva na vstupné na koupaliště Kaiserbad Ellmau a na koupání v jezerech v regionu
  • Sleva na různé aktivity programu Bonus Partners

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Wilder Kaiser

Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!