, © Tirol Werbung/Frank Bauer
, © Tirol Werbung/Frank Bauer

Rodinná cyklodovolená: na kole s dětmi

Cyklistika se dá skvěle skloubit s objevováním tyrolské přírody. Nenáročné „family-friendly“ cyklostezky vedou velkolepou krajinou s jen hrstkou mírných stoupání, kolem celé řady chat a rozmanitých atrakcí, kde si můžete udělat přestávku a děti se mají čím zabavit. Tyto trasy jsou připraveny tak, že kombinují sport, pohodu a zábavu, aby si průzkum tyrolské krajiny z cyklistického sedla užili všichni členové rodiny.

Neexistuje lepší způsob objevování tyrolských údolí, než projet je s dětmi na kole podél řek a kolem jezer, které jsou doslova na každém kroku. Jednou z výhod této formy poznávání regionu je možnost zastavit kdykoli a kdekoli se vám zlíbí, vypustit děti – třeba na některé z mnoha zážitkových hřišť – a užít si chvilku klidu a pohody. Cyklostezky doporučené pro rodinné výlety se vinou malebnou tyrolskou krajinou a zavedou vás k rozmanitým výletním cílům a památkám. Podél každé z těchto tras je rozeseto množství útulných chat a restaurací, kde můžete ochutnat některou z vyhlášených místních specialit.

Neexistuje lepší způsob objevování tyrolských údolí, než projet je s dětmi na kole podél řek a kolem jezer, které jsou doslova na každém kroku. Jednou…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Cyklovýlety pro rodiny

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!