© Andre Schönherr
© Andre Schönherr

Designové hotely v Tyrolsku

Když se řekne dovolená v Tyrolsku, nejspíš si představíte typickou dřevěnou horskou chatu a tradiční malé rodinné hotýlky se záplavou květin v oknech. Takových je na tyrolském území bezpočet, ale návštěvníci, kteří vyhledávají trochu jiný typ ubytování, také mají z čeho vybírat.

V Tyrolsku rostou jako houby po dešti designové hotely zcela nového typu, které jsou opravdu cool a přinášejí do horské krajiny styl, novou kulturní estetikou a moderní neotřelou architekturu. Láká vás myšlenka na takové ubytování? Pak se podívejte se na náš seznam doporučených hotelů.

S pomocí netradičnímu designu, uměleckých elementů, minimalistického přístupu – méně je často více – a množství odhaleného dřeva přinášejí tyto mimořádně atraktivní hotely nový svěží závan do tyrolských stavebních tradic. Ať již máte v oblasti designu jakékoli osobní preference, v Tyrolsku si zaručeně vyberete moderní hotel, který vás svou podobou nadchne.

V Tyrolsku rostou jako houby po dešti designové hotely zcela nového typu, které jsou opravdu cool a přinášejí do horské krajiny styl, novou kulturní…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!