Letní sportovní aktivity, © Robert Eder
Letní sportovní aktivity, © Robert Eder

Další letní sportovní aktivity


Když se řekne letní dovolená v Tyrolsku, nejspíš si představíte především pěší túry, jízdu na horském kole, lezení po skalách a koupání v jezerech. Krajina nekonečných pohoří, zvlněných svahů, náhorních plošin, zelených údolí a divokých řek je však rájem také pro milovníky raftingu, canyoningu nebo paraglidingu. Specializované tyrolské agentury nabízejí nezapomenutelná adrenalinová dobrodružství při canyoningu v korytech horských řek, rafting na divoké vodě nebo tandemové paraglidingové lety vysoko nad alpskými údolími.

Tyrolsko je také zemí zaslíbenou golfu. Golfisté neoceňují pouze vysokou úroveň zdejších vyhlášených hřišť, ale také divukrásnou a rozmanitou horskou scenérii, do které jsou zasazeny. Více než dvě desítky tyrolských golfových klubů, z nichž drtivá většina  patří mezi partnery oblíbeného programu Golf Alpin Card, jsou situováno na nejkrásnějších místech v srdci Alp.

Když se řekne letní dovolená v Tyrolsku, nejspíš si představíte především pěší túry, jízdu na horském kole, lezení po skalách a koupání…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!