Region Tux-Finkenberg pro rodiny

Návštěvníci regionu Tux-Finkenberg na konci údolí Zillertal se mohou těšit na nezapomenutelnou dovolenou na úpatí majestátního ledovce Hintertux. Mezi nejoblíbenější atrakce pro návštěvníky patří přírodní ledový palác se zamrzlými vodopády přímo v nitru ledovce pod lyžařskými sjezdovkami.

Dvě nejoblíbenější atrakce pro rodiny v regionu Tux-Finkenberg jsou situovány vysoko v horách na konci údolí Zillertal. První z nich je rozlehlý komplex prastarých jeskyň Spannagelhöhle v nadmořské výšce 2521 m. A tou druhou přírodní ledový palác ve výšce 3200 metrů nad mořem, kde se vytvořila velká průrva, která umožňuje zájemcům projít se uvnitř ledovce Hintertux. Na osvětlenou ledovou kapli, kouzelnou Křišťálovou komnatu a třpytivou hladinu ledovcového jezera budete ještě dlouho vzpomínat. Obě atrakce jsou pro návštěvníky otevřeny každý den. Nedaleko od Ledového paláce v parku Gletscherflohpark se můžete i uprostřed léta koulovat, postavit sněhuláka nebo se svézt po sjezdovce na nafukovacích pneumatikách. Už máte zimy dost? Žádný problém! V tom případě se vydejte na túru na vrchol Sommerberg s restaurací pro rodiny, velkým hřištěm, lezeckou stěnou, obří skluzavkou a dráhou pro šlapací motokáry. V horkých letních dnech doporučujeme navštívit venkovní bazény Erlebnisfreibad Finkenberg nebo Thermalfreibad Hintertux.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od začátku července do začátku září si děti a teenageři v regionu Tux-Finkenberg mohou každý všední den užít spoustu skvělých aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří rafting, canyoning, noční rodinné procházky s pochodněmi nebo míchání vlastního kouzelného lektvaru pod dohledem předního experta na bylinky jménem Kräutermandl Kasimir.

Více o programu aktivit

Region Tux-Finkenberg: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci, kteří jsou ubytovaní v regionu, obdrží při příjezdu zdarma kartu hosta Tux Finkenberg. Ta držitele opravňuje k získání celé řady výhodných či bezplatných nabídek a slev. Mezi ty nejzajímavější pro rodiny patří:

  • Bezplatné využití kyvadlové dopravy regionu Tux Finkenberg mezi Mayrhofenem (vlakové nádraží) a Hintertuxem (nelze využít při příjezdu do/odjezdu ze střediska) a Tux Sport Bus mezi vesnicemi Tux-Vorderlanersbach a Hintertux
  • Zvýhodněný vstup do venkovního bazénu ve Finkenbergu
  • Zvýhodněný vstup do lukostřeleckého parku Bogenparcours Hintertux vč. vypůjčení vybavení
  • Sleva na hru na minigolfovém hřišti na náměstí Waldfestplatz v Mayrhofenu
  • Sleva na vstup do HolzErlebnisWelt FeuerWerk, expozice přibližující všechny podoby dřeva, ve Fügenu

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Region Tux-FinkenbergVšechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!