© Travel Charme Hotel GmbH
© Travel Charme Hotel GmbH

Ubytování u vody: dovolená na břehu jezer, řek a potoků

Řeky, jezera a potoky perfektně dotvářejí atmosféru pohody pro příjemnou dovolenou v Tyrolsku. Připravili jsme několik tipů na nejatraktivnější místa v regionu, kde si můžete užít klidné bydlení u vody v okouzlující krajině lemované alpskými štíty.

Voda tvoří základ veškerého života na naší planetě. Dokáže uvolnit a zároveň dodává sílu. Na území Tyrolska je bezpočet jezer, řek a potoků, které nabízejí spoustu příležitostí, jak si užít dovolenou v bezprostřední blízkosti vody a zároveň v horách. Od vysokohorské chaty s vlastním privátním vodopádem až po elegantní sruby s přímým přístupem ke křišťálově čistému jezeru, náš výběr zahrnuje tipy pro jakékoli preference i všechny cenové úrovně. Pokud máte na dovolené rádi kombinaci vodních a vysokohorských dobrodružství, pak si níže na této stránce zaručeně vyberete ubytování v Tyrolsku přesně podle svých představ.

Voda tvoří základ veškerého života na naší planetě. Dokáže uvolnit a zároveň dodává sílu. Na území Tyrolska je bezpočet jezer, řek a potoků, které…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Také by vás mohlo zajímat

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!