Údolí Stubaital pro rodiny

Program „Big Family“ v údolí Stubaital zahrnuje celou řadu rozmanitých aktivit pro děti a rodiče, od návštěvy tradičních horských chat až po zábavné hry v přírodě.

Když rodiče hledají ideální destinaci na dovolenou s dětmi, potřebují místo, kde je pořád co dělat a jejich potomci se nebudou ani chvíli nudit. A přesně tohle platí v údolí Stubaital. K nejoblíbenějším aktivitám patří letní horská bobová dráha v Mieders a Adventure Park ve Fulpmes, jehož součástí je lanový park s překážkami vysoko nad zemí. Rodiny s menšími dětmi ocení Kids' Park Klaus Äuele, lesní hřiště s množstvím - převážně lezeckých a houpacích - atrakcí. Malé i velké návštěvníky nadchne Park dravých ptáků v Telfes, kde jsou k vidění majestátní alpští vládci oblohy v letu i při krmení. Skvělou zábavu nabízí také kreativní Stezka v korunách stromů v resortu Schlick 2000, kterou lze prozkoumat v rámci rodinné procházky. A kde jinde si po celodenní zábavě ve vysokohorské přírodě odpočinout a doplnit zásoby energie než v některé zdejší chatě nebo restaurací s dětským koutkem? Takových je v údolí Stubaital bezpočet.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od konce června do začátku září (letní program) a od začátku října do začátku listopadu (podzimní program) si menší caparti (od 4 let) a starší děti (od 10 let) v regionu Stubaitel mohou každý všední den užít spoustu skvělých dobrodružství v přírodě. Mezi nejoblíbenější aktivity patří jízda na ponících, procházky s pochodněmi nebo míchání vlastního kouzelného lektvaru s odborníkem na bylinky jménem Kräutermandl Kasimir. Na teenagery pak čeká lezení a zábava na vodě.

Více o týdenním programu aktivit

Region Stubaital: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci ubytovaní v údolí Stubaital obdrží při příjezdu zdarma kartu hosta, která svým majitelům zajistí celou řadu výhodných nabídek, slev a bezplatných služeb. Mezi ty nejatraktivnější slevy pro rodiny patří:

  • Bezplatný vstup do krytého bazénu v Neustift a na otevřené koupaliště v Mieders
  • Bezplatná účast na túrách s průvodcem pořádaných místním turistickým sdružením
  • Bezplatný vstup do muzea místní historie v Neustift im Kampl
  • Bezplatné využívání parkovišť u Kampler See, Neder a Klaus Äuele

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Region Stubaital
Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!