© Tirol Werbung / Katharina Poblotzki
© Tirol Werbung / Katharina Poblotzki

V běžkařské stopě


Běžkování patří mezi nejlepší způsoby, jak si užít zimu v Tyrolsku. Vyhněte se frontám a lanovkám širokým obloukem a vyrazte na běžky objevovat divokou alpskou krajinu z běžkařské stopy a svým vlastním tempem.

Prozkoumejte Tyrolsko tak, jak ho pozná jen málokdo - z běžkařské stopy. Ze široké nabídky více než 4000 kilometrů perfektně upravených běžkařských tratí na klasiku i bruslení si vybere každý, od začátečníků až po nejzkušenější běžkaře. Tyrolské regiony, které se specializují na běžecké lyžování, každou zimu vždy od prosince až do dubna provozují hustou síť běžkařských stop. Vyrazte na běžky sami, s rodinou, nebo si objednejte kurz běžeckého lyžování s některým z mnoha certifikovaných instruktorů. Díky speciálním ubytovacím zařízením pro běžkaře, ve vynikajícím stavu udržovaným stopám, kurzům klasického stylu i bruslení, půjčovnám vybavení a útulným horským chatám je objevování zasněžené tyrolské krajiny na běžkách snadnou a mimořádně příjemnou aktivitou. Pokud nevíte, kam se v Tyrolsku vydat na běžky, pak se nechte inspirovat naším přehledem běžkařských tratí pro zkušené běžkaře, rodiny i začátečníky a také podrobným popisem regionů, které se specializují na běžecké lyžování. Anebo se zajděte podívat na profesionály na některém z běžkařských závodů.    

Prozkoumejte Tyrolsko tak, jak ho pozná jen málokdo - z běžkařské stopy. Ze široké nabídky více než 4000 kilometrů perfektně upravených…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Běžkařské tratě v Tyrolsku

Zdokonalte svou běžkařskou techniku

Běžkařské závody v Tyrolsku

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!