© Tirol Werbung / Haindl Ramon
© Tirol Werbung / Haindl Ramon

Lyžování v tyrolských Alpách


Výběr lyžařských středisek v Tyrolsku je obrovský. Najdete tu malé skiareály pro rodiny s dětmi, obrovská lyžařská centra se stovkami kilometrů sjezdovek nebo celoročně otevřené ledovce s jistotou přírodního sněhu.

Pro milovníky zimní dovolené je Tyrolsko učiněným rájem. Nikde jinde v Alpách nenajdete tak široký výběr lyžařských možností. Téměř 80 lyžařských středisek s celkem 3.400 kilometry sjezdovek nadchnou všechny lyžaře a snowboardisty.

Přijemní vlekaři a vyhřívané sedačky

O pohodlí a příjemnou atmosféru při lyžování se postarají příjemní vlekaři a moderní vyhřívané sedačky a kabinky s WIFI bez front. Moderní sněžná děla zajistí bohatou sněhovou nadílku, i v případě slabší zimy. Na vyznavače ostrých, řezaných oblouků čekají dokonale upravené sjezdovky s mančestrem, freestyleři si mohou vyzkoušet některý z desítek snowparků a na své si přijdou i freerideři a skialpinisté, kteří se rádi pouštějí do volného terénu. Pokud začínáte, pak můžete vyzkoušet vyhlášenou rakouskou lyžařskou školu. V Tyrolsku jich je přes 300 a často v nich učí čeští instruktoři.

Kvalitní ubytování na sjezdovkách

Zábavu si užijete i po lyžování. Vyhlášené apres ski bary, aquaparky a luxusní sauny jsou garancí, že se nebudete nudit ani večer. Tyrolské ubytování je vyhlášené svoji kvalitou a dobrými službai. Je jedno, zda si vyberete ubytování v apartmánu, na farmě nebo luxusním hotelu přímo u sjezdovky. Podívejte se nejlepší tipy na ubytování v Tyrolsku. Tyroláci se o vás vždycky dobře postarají. 

Chcete-li si užít opravdovou zimní dovolenou na lyžích, navštivte rakouské Tyrolsko!

 

Dozvíte se více

Ukázat více +
Tyrolské ledovce, © Stubaier Gletscher
Tyrolské ledovce, © Stubaier Gletscher

To by vás také mohlo zajímat

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!