Stubaiský ledovec, © Tirol Werbung / Haindl Ramon
Stubaiský ledovec, © Tirol Werbung / Haindl Ramon

Lyžování a snowboarding v TyrolskuNabídka lyžařských středisek v Tyrolsku je prakticky neomezená. Jsou zde komorní ski areály pro rodiny s menšími dětmi, obrovská lyžařská centra se stovkami kilometrů sjezdovek i celoročně otevřené ledovce s jistotou přírodního sněhu.

Pro zimní dovolenou je Tyrolsko pravým rájem. Nikde jinde v Alpách nenajdete tak rozsáhlý výběr lyžařských možností. Přes 80 zimních středisek s více než 3400 kilometry sjezdovek musí nadchnout všechny lyžaře a snowboardisty.   

Pohodlí a příjemnou atmosféru zajistí moderní vyhřívané sedačky lanovek a příjemní vlekaři. V případě slabší zimy jsou připravena sněžná děla, která vytvoří dostatečnou sněhovou nadílku. Na vyznavače obloučků čekají dokonale upravené sjezdovky s manšestrem, freestyleři mají k dispozici desítky snowparků a na své si přijdou i freerideři a skialpinisté, kteří preferují volný terén. Pro začátečníky je v Tyrolsku více než 390 lyžařských škol, kde často učí čeští instruktoři.   

Také mimo sjezdovky se nabízí celá řada aktivit, po lyžování hosty lákají například moderní aquaparky s mnoha vodními atrakcemi a saunovými světy. Tyrolské ubytování je proslulé vysokou kvalitou a dobrými službami - ať už zvolíte apartmán nebo luxusní hotel přímo u sjezdovek, všude o vás bude dobře postaráno. Podívejte se naše tipy na ubytování v Tyrolsku.

 

Mekka zimních sportů

Ukázat více +
10 nejlepších skipasů v Tyrolsku - lyžování v Alpách, © Tirol Werbung/Gregor Sailer
Tyrolské ledovce

Pět tyrolských ledovců zve na fantastické lyžování a snowboarding v nadmořské výšce přes 3000 m.dozvědět se více

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!