Serfaus-Fiss-Ladis pro rodiny

Jen málokterý region v Tyrolsku je tolik uzpůsobený rodinám jako Serfaus-Fiss-Ladis v údolí Inntal. Množství ubytování vhodných pro rodiny doplňují dobrodružné a naučné stezky pro děti i teenagery a báječné zážitkové parky. Návštěvníci všech věkových kategorií zde doslova na každém rohu najdou něco k průzkumu a objevování.

Serfaus, Fiss a Ladis, tři příjemné vesnice na slunné náhorní plošině v údolí řeky Inn, používají jednoduchý a výstižný slogan: Jsme rodina. Rodiny návštěvníků, které se zde rozhodnou strávit svou letní dovolenou, brzy zjistí, že jde o mnohem víc než jen o marketingové heslo. U spodní, prostřední i horní stanice místních lanovek –  návštěvníci s kartou hosta Super.Summer.Card je mohou využívat zdarma – se vinou naučné turistické stezky, které vedou k zážitkovým parkům pro děti všech věkových kategorií (i pro dospělé dosud mladé duchem). Těm, kdo mají silný žaludek a nervy z oceli, vřele doporučujeme adrenalinovou „leteckou“ atrakci Fisser Flieger a Skyswing. Menší děti se pak zaručeně zamilují do vodního hřiště Murmliwasser u řeky Wildbach v Serfausu. Bären-Caching-Park, který kombinuje tradiční hledání pokladu s nejmodernějšími technologiemi, připravil bojovku s využitím GPS. A pro teenagery i všechny ostatní jezdce na horských kolech je zde oblíbený bikepark. I v těch vzácných případech, kdy v Tyrolsku prší, je v Serfaus-Fiss-Ladis stále co dělat. Můžete vyrazit třeba do krytého hřiště Play In v Serfausu nebo do Indoor Areny ve Fissu.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od poloviny června do poloviny října mají děti a teenageři v regionu Serfaus-Fiss-Ladis každý všední den na výběr pestrou škálu aktivit v rámci bezplatného programu. Ten se opakuje jednou za dva týdny, proto si předem ověřte, jaké aktivity se budou během vašeho pobytu konat.

Více o dětských aktivitách

Region Serfaus-Fiss-Ladis: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Všichni návštěvníci ubytovaní v regionu Serfaus-Fiss-Ladis získají při příjezdu zdarma kartu Super.Summer.Card, která držitelům zajistí přístup k mnoha výhodným nabídkám, slevám a bezplatným službám. Pro rodiny jsou atraktivní především tyto:

  • Bezplatné využívání lanovek v Serfaus-Fiss-Ladis
  • Bezplatné využívání turistického autobusu mezi trojicí vesnic Serfaus, Fiss a Ladis
  • Bezplatná účast na pěších túrách s průvodcem
  • Bezplatný vstup do zážitkových parků Erlebniswelt Serfaus, Erlebnispark Hög a Sommer-Funpark Fiss Bezplatné hlídání dětí každý všední den v dětských klubech

Více informací o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Region Serfaus-Fiss-Ladis
Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!