Tiroler Zugspitz Arena pro rodiny

Spousta věcí k objevování, spousta věcí k prozkoumávání, spousta zábavy! Dovolená v tyrolském regionu Zugspitz Arena nabízí množství atrakcí a aktivit včetně výstupu na nejvyšší německou horu Zugspitze.

Výhled z vrcholu nejvyšší německá hory Zugspitze (2962 m) doslova bere dech. Za jasného počasí můžete dohlédnout směrem na sever až k Mnichovu a na jih k záplavě alpských vrcholů. Cesta vzhůru lanovkou Tiroler Zugspitzbahn přitom zabere pouhých deset minut. Dole v údolí, v regionu Tiroler Zugspitz Arena, je připravena celá řada lákavých atrakcí pro rodiny s dětmi. V letních měsících patří mezi ty nejoblíbenější mini horská dráha, bobovka a dráha pro horské káry v Biberwier. Kromě toho je zde celá řada naučných stezek - například dobrodružná stezka Moosle. Návštěvníky, kteří na dovolené hledají spíše klid a relax, zaručeně nadchne plavba lodí po hladině malebného jezera Heiterwanger See. Za horkých letních dnů se můžete zchladit třeba na zážitkovém hřišti s koupalištěm a vodními prvky v Bichlbachu. Toto obří hřiště, resp. park, nabízí nejen přírodní koupaliště se skluzavkou a skokanskými můstky, ale také třeba minigolf a dokonce i dětský rafting. Během všedních dnů se zde konají organizované dětské programy s různými aktivitami, aby si rodiče mohli aspoň na chvíli odpočinout s vědomím, že jejich potomci jsou v dobrých rukou.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od začátku července do začátku září se děti v Tiroler Zugspitz Arena každý všední den mohou těšit na pestrou nabídku aktivit v rámci bezplatného týdenního programu.


Více o dětských aktivitách
 

Brožura s programem pro děti a teenagery

Region Tiroler Zugspitz Arena: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci ubytovaní v regionu Tiroler Zugspitz Areně získají při příjezdu bezplatnou kartu hosta. Tato karta svým držitelům zajistí celou řadu výhodných nabídek, bezplatných služeb a slev. Mezi nejatraktivnější výhody pro rodiny patří:

  • Bezplatné túry s průvodcem, například lama treky nebo procházky za úplňku
  • Bezplatné prohlídky muzeí, například Vlastivědného muzea v Ehrwaldu
  • Volný vstup na tradiční tyrolské večery, koncerty místních kapel a akce pro děti
  • Slevy na vstup do bazénů v regionu
  • Slevy na vstup do krytého lanového centra a krytých tenisových kurtů v Ehrwaldu
  • Slevy na vstup do zříceniny hradu Burgenwelt Ehrenberg a do zážitkového parku
  • Slevy na jízdenky na vlak mimo hlavní sezonu

Více o kartě hosta

 

Další dovolenkové aktivity v Region Tiroler Zugspitz ArenaVšechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!