Údolí Pillerseetal pro rodiny

Údolí Pillerseetal, které se táhne od městečka Fieberbrunn k rozeklaným štítům pohoří Steinplatte ve Waidringu, je ideální destinací pro rodinnou letní dovolenou. Mezi magická místa, která lákají k bližšímu průzkumu, patří například pozůstatky po prehistorickém oceánu Tethys. Všechno možné o regionu Pillerseetal se dozvíte v oblíbené interaktivní rodinné hře „Steinbergking´s Mystery“.

Vrchol Wildseeloder, který se tyčí vysoko nad Fieberbrunnem, se pyšní oceněním „rodinná hora“. Za tuto poctu vděčí fantastické nabídce atrakcí a aktivit pro děti i teenagery, od dobrodružné naučné stezky, přes vysokorychlostní letní horskou bobovou dráhu Timok's Coaster, lesní lanový park a horolezecké trasy pro všechny věkové kategorie až po speciální zónu pro pozorování zvířat, kde můžete sledovat jeleny v jejich přirozeném prostředí. K odhalení tajemství krále Steinberga na dobrodružné stezce Steinbergking´s Mystery s osmi stanovišti budete potřebovat obratnost, logické myšlení a týmovou spolupráci. V nedalekém Waidringu pak láká k návštěvě Triassic park, který přibližuje fascinující geologickou historii tohoto regionu. A v St. Jakob najdete zážitkový park s nejvyšší rodinnou horskou dráhou v Rakousku. Pokud preferujete spíše pomalejší a klidnější aktivity, pak doporučujeme horolezecký areál ve Wiesensee nebo exotický trek s lamami ve Fieberbrunnu.

To nejlepší z  týdenního programu aktivit

Od konce června do začátku září si děti a teenageři mohou v rámci programu aktivit každý všední den užít spoustu skvělých outdoorových dobrodružství. Mezi nejzajímavější akce patří rodinné hledání pokladu, survival camp nebo návštěva farmy. Pro teenagery je pak připraven rafting, canyoning a workshop ovládání horského kola při jíždě v terénu.

Program pro děti     Program pro teenagery


Nechte auto doma

Kitzbühelské Alpy – region PillerseeTal: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Každý návštěvník ubytovaný v údolí Pillerseetal obdrží při příjezdu zdarma kartu hosta, která držitelům zajistí celou řadu atraktivních nabídek a slev. Pro rodiny jsou nejzajímavější zejména:

  • Bezplatné využívání autobusové sítě v údolí Pillerseetal
  • Bezplatné využívání místního vlakového spojení mezi Hochfilzenem a Wörglem
  • Bezplatné komentované pěší túry s průvodcem
  • Slevy na aktivity v rámci speciálního programu pro děti a teenagery
  • Slevy na lanovky v Pillersee, Waidringu/Steinplatte a Kitzbühelu
  • Zlevněné vstupy do Lauchsee Fieberbrunn, Mountaincart Track, Wildpark Aurach a na mnoho dalších míst a atrakcí

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Kitzbühelské Alpy – region PillerseeTal


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!