Východní Tyrolsko – údolí Sillian pro rodiny

Jihotyrolské údolí Sillian nabízí ideální podmínky pro rodinnou letní dovolenou s množstvím rozmanitých outdoorových aktivit v horském prostředí.

Údolí Sillian obklopuje působivá horská scenérie s rozeklanými štíty Dolomit. Oblíbený zdejší program Mountains for Gnomes (Hory pro skřítky) dost možná nabízí všechno, co vaše děti o letních prázdninách touží podnikat. Nevšední pomalý vláček Gnome Express vozí malé dobrodruhy na nejrůznější místa, kde mohou prožít nějakou zábavu: například do Wichtel Parku s lezeckými překážkami nebo k tajemné řece Wonky Tonky, pod jejíž hladinou se ukrývají zlaté valouny, které můžete hledat při rýžování. Anebo se vydejte na krátkou rodinnou túru kolem horského vrcholu Thurntaler a cestou prozkoumejte hustý les a další přírodní krásy. Není to nic náročného, vyjedete lanovkou do nadmořské výšky 2100 metrů a pak vás čeká zhruba pětačtyřicetiminutová procházku (je vhodná i pro kočárky) ke třem nádherným horským jezerům.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od začátku července do začátku září se děti a teenageři mohou každý všední den zúčastnit bezplatného programu aktivit. Užijí si dobrodružné výlety do hor, rodinné procházky a spoustu zábavy s vodou. Pro teenagery je připraveno oblíbené lezení po skalách.

Východní Tyrolsko: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Všichni návštěvníci ubytovaní ve Východním Tyrolsku získají při příjezdu zdarma kartu hosta. Ta zajistí celou řadu atraktivních nabídek a slev, včetně jízdenek na lanovky i autobusy a vstupů do muzeí. Děti a teenageři mohou využít program aktivit v regionu (v některých případech mohou být účtovány drobné poplatky za nadstandardní služby).

Ještě více výhod a bezplatných služeb pak zprostředkuje Glockner Dolomites Card. Pro rodiny je atraktivní především:

  • Jízda na několika lanovkách ve Východním Tyrolsku, Jižním Tyrolsku (v Itálii) a Korutanech
  • Vstup do krytých a venkovních bazénů
  • Jízda na letní horské dráze v Asslingu
  • Vstup do zážitkového parku Galitzenklamm
  • Prohlídka zámku Schloss Bruck a vstup do muzea Aguntum.

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Východní TyrolskoVšechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!