© Thomas Plattner
© Thomas Plattner

Ubytování přímo u sjezdovek

Vstaňte ráno z postele, vyjděte ven ze dveří, nazujte si lyže či snowboard a vyrazte na sjezdovku, kterou máte jen pro sebe. Připravili jsme pro vás přehled nejlepších horských chat a hotelů typu „ski-in, ski-out“.

Užijte si maximálně pohodlné a praktické ubytování „ski-in, ski-out“, kde budete mít sjezdovky doslova pod okny - stačí vyjít ven ze dveří a ocitnete se přímo na pistě. Horské chaty a hotely, které představuje následující přehled, jsou dostupné pouze pomocí lanovky. Tím je sice úvodní proces příjezdu trochu složitější než v případech, kdy můžete zaparkovat přímo na místě, avšak odměna určitě stojí za to: dech beroucí výhledy, překrásná horská krajina daleko od civilizace a přímý přístup na sjezdovky.

Zkušení vyznavači zimních sportů dobře vědí, že neexistuje nic lepšího, než vstát ráno z postele, posilnit se vydatnou snídaní, obléknout se a vykročit přímo do centra lyžařského střediska vysoko nad údolím. Zapněte si bundu, nasaďte helmu, brýle a můžete vyrazit přímo na čerstvě upravené sjezdovky. A po celodenním lyžování jednoduše vystoupíte z lanovky a zamíříte do svého pokoje!

Užijte si maximálně pohodlné a praktické ubytování „ski-in, ski-out“, kde budete mít sjezdovky doslova pod okny - stačí vyjít ven ze dveří a ocitnete…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!