Region Zell-Gerlos a Zillertal Arena pro rodiny

Co takhle vyrazit na pěší túru po Zillertalských Alpách? Objevovat nejlepší atrakce v tomto kraji? Nebo jen tak odpočívat a relaxovat? Ať už chcete příští rodinnou dovolenou strávit jakkoli, malebný region Zell-Gerlos je ideální destinací pro návštěvníky všech věkových kategorií i zájmů.

Na horském svahu vysoko nad obcí Zell am Ziller stojí zbrusu nová atrakce pro rodiny, kterou si děti ihned milují: smrkový hrad Fichtenschloss. Jedná se o obrovskou pevnost z borového dřeva se čtyřmi věžemi, hřištěm a vyhlídkovou plošinou ve výšce 18 metrů nad zemí. U hradu se prostírá vodní hřiště, nedaleko vede lesní dobrodružná stezka, mezi stromy jsou nataženy hamaky a to vše doplňuje ohniště na grilování – zkrátka ideální místo na zábavný den s celou rodinou. V nedalekém Gerlosu je lanový park a komu by nestačil adrenalin na zdejších překážkách nad korunami stromů, ten může vyrazit na horskou dráhu Arena Coaster v Zellu, nebo do lezeckého parku Riederklamm s několika via ferratami v obci Ried. Nenechte si ujít unikátní příležitost navštívit muzeum těžby zlata se staletými šachtami a tunely v Hainzenbergu. V horkých letních dnes se nabízí příjemné ochlazení ve venkovním zážitkovém bazénu v Zell am Ziller.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od konce června do začátku září se děti a teenageři v Zillertal Areně mohou každý všední den zúčastnit bezplatného programu aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří procházky pro celou rodinu po naučné bylinkové stezce a různá vysokohorská dobrodružství. Pro teenagery jsou připraveny kurzy jízdy na horském kole v okolí Gerlosu a canyoning.

Více o programu aktivit pro děti a teenagery

Region Zillertal Arena: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci ubytovaní v regionu Zell-Gerlos dostanou při příjezdu zdarma kartu hosta Zell-Gerlos TopCard, který svým držitelům zajistí bezpočet atraktivních slev. Rodiny ocení zejména:

  • Bezplatné využití turistického autobusu mezi obcemi Zell-Gerlos a Königsleiten
  • Bezplatné využití programu aktivit pro děti a rodiny, včetně klubu ArenaKids
  • Zlevněné vstupné do zábavního centra Freizeitpark Zell s venkovním bazénem a hřištěm na minigolf Slevy na lanovky v Zillertal Areně
  • Zlevněné vstupné do muzea těžby zlata v Hainzenbergu

Více o kartě hosta
 

 

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!