Alpské wellness, © Tirol Werbung/Manfred Jarisch
Alpské wellness, © Tirol Werbung/Manfred Jarisch

Wellness v Tyrolsku


V Tyrolsku jsou na výběr úžasné léčebné a lázeňské pobyty, které k rozmanitým relaxačním terapiím přidávají bonus v podobě překrásné vysokohorské krajiny. Ponořte se do tyrolských přírodních zdrojů a budete se cítit tak svěží jako náš horský vzduch, aniž byste z lázní vyšli ven.

Dovolená v Tyrolsku s sebou přináší bezpočet zdraví prospěšných benefitů. V srdci Alp je na výběr celá řada skvěle vybavených zařízení na samotě, kde relaxační terapie doplňuje bonus v podobě překrásné vysokohorské krajiny. Zdravotní či terapeutická centra a lázeňská střediska nabízejí báječné terapie a aktivity, jako je například vysokohorská jóga, nebo Kneippova vodní terapie s úžasným výhledem na alpská pohoří.

Ponořte se do tyrolských přírodních zdrojů a budete se cítit tak svěží jako náš horský vzduch, aniž byste z lázní vyšli ven. Za jeden nebo dva dny získáte pocit, že jste se znovu narodili. A jako znovuzrození budete také vypadat!

Dovolená v Tyrolsku s sebou přináší bezpočet zdraví prospěšných benefitů. V srdci Alp je na výběr celá řada skvěle vybavených zařízení…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!