Silberregion Karwendel pro rodiny

„Hurá do přírody, pryč od každodennímu stresu!" Tak zní motto Silberregionu Karwendel, který se specializuje na rodinnou dovolenou a návštěvníkům nabízí pestrou škálu rozmanitých outdoorových aktivit a dobrodružství pro všechny věkové kategorie.

Rodinná túra do přírodního parku Karwendel je doslova „povinným“ zážitkem pro všechny rodiny, které tráví dovolenou v Silberregionu. K nejzajímavějším tipům na výlet v této oblasti patří scénické údolí Großer Ahornboden se staletými platany a horská chata Eng-Alm s dětským koutkem, závodní dráhou pro malé traktory a minifarmou. Bezplatný týdenní program aktivit, z nichž většina je k dispozici zdarma, nabízí návštěvníkům mj. příležitost poznat vysokohorskou flóru a faunu Silberregionu Karwendel. Zájemci o místní historii pak mohou navštívit zámek Freundsberg a hrad Tratzberg - oba jsou staré několik set let. A v neposlední řadě si nezapomeňte prohlédnout stříbrný důl ve Schwazu, který byl kdysi vůbec největším dolem svého druhu v Evropě. Právě díky němu získal Silberregion Karwendel svůj název (Silber je německy stříbro).

To nejlepší z týdenního programu aktivit

Od začátku července do konce září se mohou děti ve věku od 4 do 12 let každý všední den zúčastnit bezplatného programu aktivit. Mezi hlavní aktivity patří rodinné procházky, návštěvy na farmě a zábavné dny s alpakami, králíky a mnoha dalšími roztomilými zvířaty.

Více o programu aktivit pro děti

Silberregion Karwendel: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci, kteří se ubytují Silberegionu Karwendel, obdrží při příjezdu zdarma kartu pro hosty. Karta SILBERCARD pak zajistí přístup k mnoha výhodným nabídkám a slevám. Pro rodiny jsou atraktivní především:

  • Bezplatný nebo zlevněný vstup do více než 30 atrakcí včetně muzeí, galerií, přírodních parků a zážitkových center
  • Bezplatný vstup do všech otevřených bazénů v regionu
  • Bezplatné využití autobusů hromadné dopravy

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Silberregion Karwendel
Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!