Dovolená se psem v Tyrolsku , © Tirol Werbung/Krings Maren
Dovolená se psem v Tyrolsku , © Tirol Werbung/Krings Maren

Dovolená se psem v Tyrolsku


Majitelé psů většinou považují svého čtyřnohého mazlíčka za rovnocenného člena rodiny. Mnoho lidí proto cítí vinu, když opouští svého psího kamaráda kvůli rodinné dovolené. Při cestování do Tyrolska vám však tyto starosti odpadnou. V Rakousku si můžete užít dovolenou i se svým čtyřnohým miláčkem.

Mnoho tyrolských regionů a hotelů si domácích mazlíčků velmi váží.  Psi jsou bráni jako důležitý člen rodiny, který si zaslouží odpovídající péči. Jako důkaz můžou být uvedeny různé speciální služby a vybavení, které je připraveno přímo pro psy. Příkladem je zavěšený most na panoramatické stezce v Ötztalském údolí. Most byl pokryt speciálním povrchem, který psům usnadňuje přechod tohoto 86 metrů dlouhého mostu.

Nejlepší tyrolské hotely pro ubytování se psem

Kromě klasické kategorizace hotelů hvězdičkami jsou „psí hotely“ hodnoceny speciálním symbolem - tlapkami. Hodnocení probíhá stejně jako u hvězdiček, tedy od jedné až do pět tlapek. Podívejte se, jaké hotely v Tyrolsku jdou psům nejvíce naproti.

Hotel Magdalena v Zillertalském údolí je opravdovou specialitou, nabízí totiž vlastní plavecký bazén pro psy, hřiště pro psy, mycí prostředky a na půjčení i speciální přívěs za kolo.

O vaše mazlíčky bude postaráno v pětihvězdičkovém Hotelu Kloserbräu v Seefeldu, kde mají přístup na celou zahradu. K dispozici je také služba pro hlídání psů v případě nepřítomnosti nebo možnost vyvenčení.

Tři tlapky si vysloužil Psí Hotel Fliana v Ischglu, který nabízí mnoho výhod a praktických potřeb jak pro psy, tak i pro jejich páníčky. To vše v obklopení krásného pohoří Silvretta.

5 hvězdiček & 5 tlapek, tím se může pyšnit Hotel Tannenhof ve St. Antonu. Pro psy, kteří tento hotel navštíví, je zde například připraveno vlastní sezónní pokojové menu.

Také v Alpenhotelu Müllneralm v Oberndorfu se budou čtyřnozí mazlíčci cítit jako doma. Kromě speciálních služeb a vybavení je zde velikou výhodou to, že se za vašeho psího kamaráda nemusí platit nic navíc. 

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!