Dovolená se psem v Tyrolsku , © Tirol Werbung/Krings Maren
Dovolená se psem v Tyrolsku , © Tirol Werbung/Krings Maren

Dovolená se psem v Tyrolsku


Majitelé psů často považují svého čtyřnohého mazlíčka za rovnocenného člena rodiny. Řada z nich se proto cítí provinile, když ho musí opustit kvůli rodinné dovolené. Při cestování do Tyrolska si však psa můžete vzít s sebou a užít si volné dny v jeho společnosti.

Řada tyrolských regionů a hotelů si psů velmi váží. Přistupují k nim jako k hostům, kteří si zaslouží odpovídající péči a speciální služby i vybavení. Příkladem je závěsný most na panoramatické stezce v údolí Ötztal pokrytý speciálním povrchem, jež čtyřnohým hostům usnadňuje přechod.

Nejlepší tyrolské hotely pro ubytování se psem

Stejně jako úroveň klasických hotelů označují hvězdičky, také „psí hotely“ jsou hodnoceny speciálním symbolem - tlapkami. Systém je stejný jako u hvězdiček, tedy od jedné do pěti tlapek. Podívejte se, které hotely v Tyrolsku jsou nejvíc „dog-friendly“.

Hotel Magdalena v údolí Zillertal nabízí vlastní plavecký bazén pro psy, speciální hřiště, mycí prostředky a na půjčení psí přívěsy za kolo.

O vaše mazlíčky bude skvěle postaráno také v pětihvězdičkovém hotelu Kloserbräu v Seefeldu, kde mají psi přístup na celou zahradu a můžete si objednat jejich hlídání nebo vyvenčení.

Tři tlapky si vysloužil psí Hotel Fliana v Ischglu, který nabízí mnoho výhod a praktických potřeb jak pro psy, tak pro jejich pány, a to vše pod majestátním pohořím Silvretta.

5 hvězdiček & 5 tlapek, tím se může pyšnit Hotel Tannenhof ve St. Antonu. Pro čtyřnohé hosty je zde připraveno sezónní menu.

V Alpenhotelu Müllneralm v Oberndorfu se speciálními službami a vybavením pro čtyřnohé mazlíčky se váš pes bude cítit jako doma. Za zmínku stojí, že za něj nemusíte platit nic extra.

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!