Dovolená se psem v Tyrolsku , © Tirol Werbung/Krings Maren
Dovolená se psem v Tyrolsku , © Tirol Werbung/Krings Maren

Dovolená se psem v Tyrolsku


Nejlepší tyrolské hotely pro ubytování se psem

Stejně jako úroveň klasických hotelů označují hvězdičky, také „psí hotely“ jsou hodnoceny speciálním symbolem - tlapkami. Systém je stejný jako u hvězdiček, tedy od jedné do pěti tlapek. Podívejte se, které hotely v Tyrolsku jsou nejvíc „dog-friendly“.

Hotel Magdalena v údolí Zillertal nabízí vlastní plavecký bazén pro psy, speciální hřiště, mycí prostředky a na půjčení psí přívěsy za kolo.

O vaše mazlíčky bude skvěle postaráno také v pětihvězdičkovém hotelu Kloserbräu v Seefeldu, kde mají psi přístup na celou zahradu a můžete si objednat jejich hlídání nebo vyvenčení.

Tři tlapky si vysloužil psí Hotel Fliana v Ischglu, který nabízí mnoho výhod a praktických potřeb jak pro psy, tak pro jejich pány, a to vše pod majestátním pohořím Silvretta.

5 hvězdiček & 5 tlapek, tím se může pyšnit Hotel Tannenhof ve St. Antonu. Pro čtyřnohé hosty je zde připraveno sezónní menu.

V Alpenhotelu Müllneralm v Oberndorfu se speciálními službami a vybavením pro čtyřnohé mazlíčky se váš pes bude cítit jako doma. Za zmínku stojí, že za něj nemusíte platit nic extra.

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!