Údolí Brixental v Kitzbühelských Alpách pro rodiny

Venkovní koupaliště i jezera ke koupání, zážitkové parky a adventure hřiště vysoko v horách s množstvím atrakcí a aktivit - údolí Brixental v Kitzbühelských Alpách nabízí spoustu zábavy a míst na objevování pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Kdo chce prozkoumat dobrodružnou stezku na hoře Gaisberg vysoko nad vesnicí Kirchberg, ten bude muset kromě nohou zapojit také mozek. Na této naučné stezce pro rodiny - je dobře schůdná i s kočárky - čeká na bystré návštěvníky celkem osm interaktivních stanovišť s úkoly, které je třeba splnit. Podobných dobrodružných stezek je v regionu údolí Brixental ještě několik, logické hry či rébusy jsou připraveny například v Alpinolino-Entdeckerparku u obce Westendorf. Součástí tohoto horského adventure parku jsou turistické stezky na svazích vrcholu Talkaser (1770 m) a kolem kouzelného jezera Filzalmsee v Hochbrixenu, odkud se otevírají nádherné výhledy na okolní krajinu. Na první pohled vás určitě uchvátí vodní hřiště u jezera, ale to nejzajímavější se ukrývá pod vodní hadinou… žije tam totiž tajemný obr. Během těch několika málo dnů, kdy v Tyrolsku prší, se nabízí spousta aktivit pod střechou, třeba místní kryté bazény. Všichni návštěvníci ubytovaní v regionu Brixental obdrží bezplatnou kartu hosta, která zajistí celou řadu výhodných nabídek a slev na různých místech v údolí.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od začátku června do začátku září se děti a teenageři mohou zúčastnit bezplatného programu aktivit, který se koná každý všední den. Mezi to nejzajímavější patří noční procházky s pochodněmi pro celou rodinu, návštěvy farem, výlety na ponících a jízda na horských kolech KTM.

Více o programu aktivit pro děti

Kitzbühelské Alpy – region Brixental: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci, kteří v údolí Brixental přespí alespoň na jednu noc, získají ve svém ubytovacím zařízení zdarma kartu pro hosty. Ta držitelům zajistí přístup k celé řadě nabídek a slev. Pro rodiny jsou z nich zajímavé především:

  • Bezplatné využívání vlaků mezi Wörglem a Hochfilzenem a autobusů mezi Wörglem a Kitzbühelem Slevy na jednotlivé jízdy lanovkami v Kitzbühelu, Brixenu a Westendorfu
  • Slevy na celodenní vstupenky na koupaliště v Brixenu a Westendorfu
  • Slevy na vstupenky do kontaktní zoo v Aurachu u Kitzbühelu, do Swarovski Kristylwelten a do muzea mincí v Hall in Tirol

Více o kartě hosta

Kitzbühelské Alpy – region Brixental: Akce pro rodiny v regionu

Další dovolenkové aktivity v Kitzbühelské Alpy – region Brixental


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!