Region Tiroler Oberland pro rodiny

Rafting, canyoning, lezení po skalách, adrenalinové dobrodružství v lanovém parku, pěší turistika, cyklistika a mnoho dalšího. Region Tiroler Oberland je ideálním místem pro rodiny, které milují outdoorovou akční dovolenou. Jediná otázka zní - kde začít?

Připravit, pozor, teď! Pro všechny školou povinné návštěvníky regionu Tiroler Oberland je připraven speciální batoh „Adventure Rucksack“ v místě ubytování nebo v některé ze zdejších turistických informačních kanceláří. Batoh obsahuje dalekohled, lupu, malou lopatku, tužky a blok papíru – prostě všechno, co potřebujete, abyste mohli začít objevovat. Jediná otázka zní – kde začít? Co třeba Erlebniswelt Goldwasser, zážitkové hřiště u horní stanice lanovky Bergkastelbahn v Nauders s mnoha herními prvky s vodní tématikou, naučnými stezkami a dokonce i jeskyní? Anebo byste dali přednost via ferratě Holderli-Seppl-Klettersteig v údolí Kaunertal, která je vhodná pro děti již od pěti let? A co taková cyklistická projížďka kolem jezera Reschensee, z jehož hladiny se tyčí k nebi tajemná kostelní věž? Vždy od pondělí do pátku je pro děti a teenagery připraven program s celou řadou rozmanitých aktivit, při kterých na účastníky dohlížejí zkušení instruktoři a pečovatelé, takže rodiče mohou přes den být jen spolu.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od konce června do konce srpna probíhá každý všední den speciální program aktivit pro děti a mládež. Samotné aktivity jsou bezplatné, ale mohou být účtovány drobné poplatky za dopravu a obědy.

  • Horolezectví: děti se učí základy lezení v bezpečném prostředí (pondělí od 10 hod, Nauders)
  • Rodinný dobrodružný den na farmě: k vyřešení záludných rébusů, které na této zábavné stezce vyvěsila Henne (slepice) Hanna, budou zapotřebí mozkové závity a detektivní schopnosti. (čtvrtek od 10 hod, Nauders)

Více o dětských aktivitách v Nauders

  • Rodinný den: připojte se k Biene Line a jejím přátelům a poznávejte společně přírodu (středa od 9,15 hod, Pfunds)
  • Dobrodružství pro teenagery: Zábavná cesta za tajemstvím pevnosti Altfinstermünz (čtvrtek od 9,15 hod, Ried)


Více o dětských aktivitách v regionu Tiroler Oberland

Nauders - Tiroler Oberland – region Kaunertal: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci, kteří se ubytují v regionu Tiroler Oberland, dostanou při příjezdu zdarma kartu SummerCard, která zajistí množství atraktivních slev. Rodiny zaručeně využijí:

  • Bezplatné autobusového spojení ÖBB Postbus mezi Landeckem a Nauders včetně Kaunertalu, Serfaus-Fiss-Ladis a Naturparkhaus Kaunergrat (50 % sleva na vstupné na výstavy v Naturparkhaus)
  • Bezplatný vstup na koupaliště Badesee Ried a do venkovních bazénů ve Pfundsu a Prutzu
  • Sleva na turistický autobus Kaunertal a lanovky ve Fendels, Serfaus-Fiss-Ladis a ve Venetu
  • Slevy na vstupné do pevností v Nauders a Altfinstermünz

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Nauders - Tiroler Oberland – region Kaunertal


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!