Rodinná zimní dovolená v Tyrolsku, © Tirol Werbung/Robert Pupeter
Rodinná zimní dovolená v Tyrolsku, © Tirol Werbung/Robert Pupeter

Rodinná zimní dovolená v Tyrolsku


Lyžařská střediska specializovaná na rodiny, dětské snowparky a celá řada aktivit mimo sjezdovky zaručuje fantastickou zimní dovolenou pro všechny členy rodiny.

Ti, kdo si pro svou rodinnou zimní dovolenou volí Tyrolsko, bývají maximálně spokojeni. Srdce Alp s 80 lyžařskými středisky a 3400 kilometry sjezdovek je pro zimní sporty jasnou volbou číslo jedna. Ultramoderní systémy lanovek a vleků, vždy perfektně upravené sjezdovky, běžkařské stopy, sáňkařské dráhy, akvaparky a mnohé další atrakce a aktivity zaručují, že na zimní pobyt v Tyrolsku budete ještě dlouho vzpomínat.

A co děti, mají si kde hrát? Mnoho lyžařských středisek nabízí speciální bezpečné lanovky upravené pro transport i těch nejmenších hostů. V rodinných ski areálech s lyžařskými školami pro děti všech věkových kategorií, snowparky, fun slopes a službou hlídání dětí je o potomky i jejich rodiče skvěle postaráno.

Další zábava čeká mimo sjezdovky: akvaparky i atraktivní výletní destinace zaručují rozmanitý program na každý den.

Ti, kdo si pro svou rodinnou zimní dovolenou volí Tyrolsko, bývají maximálně spokojeni. Srdce Alp s 80 lyžařskými středisky a 3400 kilometry sjezdovek…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Kam jet lyžovat?

 Abseits, © Tirol Werbung / Jens Schwarz
Zimní aktivity mimo sjezdovky

Ano, na zimní dovolené v Tyrolsku je samozřejmě tou hlavní zábavou lyžování a snowboarding. Ale já se svými dětmi v zimě ráda zkouším také nějaké jiné aktivity. Tady je několik nápadů na to, jak strávit den na horách mimo sjezdovky místního ski areálu.dozvědět se více

Kde bydlet?

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!