Region u jezera Achensee pro rodiny

Svěží zelené louky, rozeklané skalní štíty a největší tyrolské jezero - vítejte v Achensee! Tento region je ideální destinací pro rodiny s dětmi, které rády poznávají přírodu a věnují se nejrůznější outdoorovým aktivitám od pěší turistiky přes horolezectví až po vodní sporty na jezeře.

Dovolená by měla sloužit především k odpočinku a trávení času s rodinou. A k tomu jen stěží najdete vhodnější místo, než oblast okolo největšího jezera v Tyrolsku - Achensee. Zdejší region nabízí celou řadu outdoorových aktivit, jako je cyklistika, pěší turistika, horolezectví nebo nejrůznější vodní sporty. Ti, kdo si potřebují spíše odpočinout, mohou vyrazit na průzkum jezera na jedné z vyhlídkových lodí a za horkých letních dnů se příjemně ochladit v tyrkysové vodě. Návštěvníci, kteří mají nervy ze železa a nebojí se výšek, si určitě nenechají ujít lanový park v Achenkirchu, kde některé překážky vedou ve výšce až 15 metrů nad zemí. Po celé léto jsou u jezera Achensee na programu speciální programy pro děti a teenagery. Držitelé karty AchenseeCard, kterou všichni hosté obdrží zdarma při ubytování, získají řadu výhod. Z nich stojí za zmínku například bezplatné využívání místní autobusové sítě a atraktivní slevy na lanovky, vyhlídkové lodě na jezeře Achensee a mnoho dalších aktivit v regionu.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

Od konce června až do začátku září mohou děti (4-10 let) a teenageři (10-16 let) vždy od pondělí do pátku využívat bezplatný program aktivit. Patří mezi ně například kurzy pečení chleba, procházky po naučných stezkách a rozmanitá dobrodružství pro celou rodinu. Pro starší děti a teenagery je připravena lezecká oblasti Achenseehof.
 

Program aktivit pro děti

Program aktivit pro teenagery

Region Achensee: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci ubytovaní v regionu u jezera Achensee získají po příjezdu zdarma kartu AchenseeCard. Tato karta zajistí přístup k mnoha výhodným nabídkám a slevám v oblasti. Pro rodiny je atraktivní zejména:

  • Bezplatný vstup na dětský program u jezera Achensee (pouze malý poplatek za oběd)
  • Lanovka Karwendel-Bergbahn v Pertisau (slevy na jízdu nahoru i dolů)
  • Lanovka Rofanseilbahn v Maurachu (slevy na jízdu nahoru i dolů)
  • Volnočasové centrum Atoll Achensee v Maurachu (sleva na vstup)
  • Bezplatné využívání místní veřejné dopravy (Regiobus Achensee) a vyhlídkového autobusu


Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Region Achensee


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!