Region Alpbachtal pro rodiny

„A co budeme dělat dneska?“ Rodiny s dětmi ubytované v regionu údolí Alpbachtal na tuto otázku najdou každý den novou vzrušující odpověď. V údolí na východě Tyrolska je na výběr bezpočet lákavých atrakcí a aktivit, od horské dráhy Lauser Sauser až po jezera ke koupání s křišťálově čistou horskou vodou.

Údolí Alpbachtal se svým zvlněným zeleným úpatím, jezery ke koupání s příjemně teplou vodou a pestrou nabídkou aktivit a atrakcí je ideálním místem pro letní rodinnou dovolenou. Děti všech věkových kategorií si tu za hezkého počasí užijí třeba oblíbené turistické stezky, zatímco za deště se nabízí průzkum místních muzeí a krytých bazénů. Ve všední dny organizuje Juppi Kids Club program různých aktivit a bezplatné hlídání dětí. Rodiče se společně se svými potomky určitě s chutí svezou na horské bobové dráze Lauser Sauser a pak může celá rodina zamířit třeba do lesního adventure parku Lauserland na vrcholu Wiedersbergerhorn, který se díky množství herních prvků a infrastruktuře vhodné pro rodiny pyšní oceněním „Rodinná hora“. Za návštěvu určitě stojí také Juppi's Magic Forest s okružní pěší stezkou na vrcholu Reither Kogel. Karta hosta Alpbachtal Card zajistí bezplatné nebo zlevněné vstupy na mnoho hlavních atrakcí v regionu včetně jízdy na místních lanovkách.

To nejlepší z bezplatného týdenního programu aktivit

V letních měsících si děti a teenageři v rámci bezplatného týdenního programu aktivit od pondělí do pátku mohou užít spoustu skvělých outdoorových dobrodružství. Letos je tento program dostupný pouze s doprovodem rodičů (příp. prarodičů nebo jiných blízkých osob), kteří přijdou s dětmi na příslušné místo setkání.

Více o dětském programu

Region Alpbachtal: aktivity pro rodiny v regionu


 Mapa

Kde využijete kartu hosta

Návštěvníci, kteří v regionu Alpbachtal přespí alespoň jednu noc, získají při příjezdu bezplatnou Alpbachtal Seenland Card. Držitelé této karty mají nárok na celou řadu nabídek a slev. Pro rodiny je atraktivní zejména: 

  • Bezplatné využívání čtyř lanovek včetně Wiedersbergerhornbahn
  • Bezplatné využívání regionálního autobusu Alpbachtal

Více o kartě hosta

Další dovolenkové aktivity v Region Alpbachtal


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!