Příjezd vlakem, © Tirol Werbung/Regina Recht
Příjezd vlakem, © Tirol Werbung/Regina Recht

Příjezd do Tyrolska

Tyrolsko s vynikající dopravní infrastrukturou je rychle a pohodlně dostupné nejen autem, cestovat můžete také autobusem, vlakem nebo letadlem.

Cesta autem do Tyrolska je snadná a bezproblémová z většiny oblastí České republiky. Z Prahy je nejlepší vyrazit po dálnici D5 na Rozvadov a dále pokračovat kolem Regensburgu a Mnichova až ke sjezdu na Kufstein. Z Brna vede nejrychlejší trasa okolo Vídně a Lince. Na rakouské dálnice budete potřebovat známku neboli „Vignette”. Ať přijíždíte do kteréhokoli kouta Tyrolska, všude máte zaručené skvělé výhledy. Nezáleží na tom, jaký dopravní prostředek zvolíte, v případě autobusů i vlaků vždycky můžete vybírat z různých spojení a několika cestovních variant. Na trasách do Tyrolska pravidelně pendlují autobusy společností RegioJet a Flixbus. Pokud chcete cestovat letadlem, využijte letecké spojení přes Vídeň na letiště Innsbruck-Kranebitten.

Cesta autem do Tyrolska je snadná a bezproblémová z většiny oblastí České republiky. Z Prahy je nejlepší vyrazit po dálnici D5 na Rozvadov a dále…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Všechny cesty vedou do Tyrolska

Jízdní řády v Tyrolsku

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!