© Tirol Werbung/Hans Herbig
© Tirol Werbung/Hans Herbig

Nejlepší destinace pro rodinnou dovolenou na lyžích

Zimní dovolená s dětmi může být skvělá zábava – pokud zvolíte vhodnou destinaci se správnými atrakcemi či aktivitami a hlavně atmosférou. Sestavili jsme seznam nejlepších tyrolských lyžařských oblastí pro rodiny, kde se děti zaručeně zabaví, zatímco rodiče si mohou užívat klidu přímo v srdci Alp.

Lyžařská dovolená s dětmi vyžaduje správnou infrastrukturu – od cvičných zón a prostor na odložení vybavení až po flexibilní půjčovny, které umožňují průběžné výměny lyží, bot a hůlek podle toho, jaké si děti právě přejí.  V Tyrolsku je celkem 16 „family-friendly“ lyžařských oblastí s certifikátem, který potvrzuje, že místní ski areály a lyžařské školy splňují ta nejvyšší kritéria pro potřeby rodin na zimní dovolené. Atrakce jako jsou snowparky a funslopes garantují spoustu zábavy přímo na sjezdovkách, zatímco služba hlídání nejmenších dětí umožňuje rodičům, aby si užívali lyžování i odpočinek v klidu a s vědomím, že o jejich potomky je dokonale postaráno. Celá řada tyrolských lyžařských středisek také nabízí slevy na rodinné skipasy.

Lyžařská dovolená s dětmi vyžaduje správnou infrastrukturu – od cvičných zón a prostor na odložení vybavení až po flexibilní půjčovny, které…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Které regiony jsou nejlepší pro rodinnou zimní dovolenou?

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!