Rodinná lyžařská dovolená v regionu Tiroler Zugspitz Arena

Lyžařská střediska Ehrwalder Almbahn a Ehrwalder Wettersteinbahnen jsou ideální pro rodiny s menšími dětmi. Obě nabízejí široké sjezdovky, infrastrukturu uzpůsobenou dětem a příjemné prostředí pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Rodiny s menšími dětmi zhruba do deseti let zaručeně ocení vhodnou infrastrukturu ski areálu, skvělé lyžařské školy a útulné centrum vesnice. U spodní stanice hlavní lanovky Ehrwalder Almbahn je k dispozici školka, kde mohou rodiče nechat své potomky v péči odborníků na péči o děti a vyrazit na vlastní pěst na průzkum místních sjezdovek. Blízká restaurace Tirolerhaus je také maximálně child-friendly. Druhý ski areál v Tiroler Zugspitz Areně, Ehrwalder Wettersteinbahnen, pak nabízí hrací zónu Confetti Alm pro nejmenší caparty, dětský snowpark, funslope a snowpark pro teenagery.

Mezi aktivity mimo sjezdovky patří koupání v plaveckém bazénu v Ehrwaldu, lezení na vnitřní lezecké stěně a bruslení na zdejším kluzišti. Pokud hledáte něco opravdu neobvyklého, pak si můžete vyzkoušet jak se řídí rolba, vyjít si na túru s lamou nebo se zúčastnit procházky s pochodněmi. A zájemci o skutečně exotický workshop mají příležitost naučit se, jak se staví iglú – což je skvělá zábavy nejen pro děti, ale také dospělé, kteří se dosud cítí mladí.

Speciální balíčky pro rodiny. Rodinné skipasy jsou k dostání v různých zlevněných kombinacích. Děti do šesti let v doprovodu platícího rodiče lyžují zdarma.

Lyžařské školy. V Ehrwaldu jsou dvě lyžařské školy: Tiroler Skischule a Skischule Total. Obě nabízejí skupinové kurzy pro děti již od tří let, kde se naučí lyžovat a přitom si užijí spoustu zábavy v příjemném prostředí a na čerstvém vysokohorském vzduchu.

Lyžařské půjčovny

Intersport Leitner, Ehrwald
Sport Hofherr, Ehrwald

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Region Tiroler Zugspitz Arena: Nejlepší aktivity mimo sjezdovky

Další dovolenkové aktivity v Region Tiroler Zugspitz Arena


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!