Rodinná lyžařská dovolená v Galtüru v údolí Paznaun

Ski areál Silvapark Galtür nabízí tři speciální zóny zaměřené na děti všech věkových kategorií. V údolí Paznaun si tak na své přijde úplně každý návštěvník.

Silvapark Galtür s perfektními sjezdovkami a mnoha zábavnými aktivitami je ideální destinací pro zimní rodinnou dovolenou s dětmi všech věkových kategorií. Lyžařské středisko je rozděleno na šest oblastí, přičemž tři z nich jsou uzpůsobeny pro děti a teenagery. Zwergerlwelt (Svět trpaslíků) slouží pro nejmenší caparty, kteří se teprve učí první obloučky na sněhu, Abenteuerland (Dobrodružná země) pak láká zkušenější lyžaře na tunely nebo trať s terénními vlnami. A nakonec Actionpark je rájem pro teenagery, kteří si troufnou na závodní trať a skoky, boxy, raily a další překážky ve snowparku. Zatímco děti tráví den v lyžařské škole pod dohledem zkušených instruktorů, rodiče mohou vyrazit na vlastní pěst prozkoumat celý ski areál a možná si vyzkoušet freeriding ve volném terénu.

V Galtüru je na výběr celá řada aktivit mimo sjezdovky, například bowling, plavání, Erlebnismuseum Alpinarium nebo večerní zábavné závody na dýhách ze sudů.

Speciální balíčky pro rodiny. Děti do 8 let v doprovodu dospělého lyžují zdarma. Slevy na skipasy platí pro děti a teenagery až do 18 let.

Lyžařské školy. Součástí Skischule Silvretta-Galtür je Siggi’s Kinderland, cvičná zóna s pojízdnými koberci, dětskou závodní dráhou a sněžným kolotočem. Lyžařská škola nabízí perfektní podmínky pro výuku prvních obloučků na sněhu pro děti již od tří let. Tým přátelských a zkušených instruktorů vyvinul vlastní metody, se kterými je učení lyžování ještě snazší a intuitivnější. Na výběr jsou skupinové i individuální kurzy.

Lyžařské půjčovny

Sport Walter, Galtür
Intersport Wolfart, Galtür

Family-friendly restaurace

Wirler Hof, Galtür

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Paznaun - region Ischgl: Nejlepší aktivity mimo sjezdovky

Další dovolenkové aktivity v Paznaun - region Ischgl
Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!