Rodinná lyžařská dovolená v Nauders

Dospělí, děti i teenageři – ti všichni si v lyžařském středisku Nauders přijdou na své. Mezi hlavní taháky patří dětský snowpark, snowtubing, lesní adventure trať, funparky nebo černá sjezdovky s boulemi. A nezapomeňte prozkoumat zbrusu nový Goldpark!

Ski areál Nauders-Bergkastel je rájem pro rodiny. Široké sjezdovky umožňují zdatnějším lyžařům a snowboardistům všech věkových kategorií vykrajovat do sněhu ukázkové široké obloučky, zatímco nejmenší děti a začátečníci mohou trénovat pod dohledem zkušených instruktorů v některé ze zdejších lyžařských škol. Vedle horní stanice hlavní lanovky byla nedávno otevřena nová dětská restaurace. Nicméně hlavním tahákem pro děti zůstává park Nauderix Kinderland na ploše 6500 m² - jeho součástí je mimo jiné hřiště, snowtubing, indiánská stezka a také Nauderix Kids Park pro teenagery, kteří by si rádi vyzkoušeli nejnovější sporty na sněhu. Děti, které už ovládly základy lyžování, se mohou pochlubit rodičům na trati Nauderix-Rallye.

3 km dlouhá sáňkařská dráha Lärchenalm je osvětlená pro večerní sáňkování pod hvězdami. Lanovka vás vyveze až na start a pak se můžete spustit s větrem o závod dolů do údolí.

Slevy a akce pro rodiny. Nauders nabízí rozmanité výhodné akce a slevy pro rodiny. Kromě zlevněných skipasů pro děti a teenagery jsou v prodeji také rodinné skipasy. Další slevy pak jsou v nabídce od poloviny března až do konce lyžařské sezony.

Dětské lyžařské školy v NaudersSkischule Nauders je situována přímo u horní stanice lanovky Bergkastel. Nauderix Kinderland s pojízdnými koberci, tratí na snowtubing a indiánskou stezkou nabízí na celkové ploše 6500 m² pestrou kombinaci špičkové infrastruktury, zábavy a výuky v překrásné vysokohorské krajině.  

Půjčovny lyžařského vybavení v Nauders

Skirent Nauders Interski
Intersport Penz
Sport Spöttl
Sportshop Seilbahncenter
Skishop Dilitz

Family-friendly restaurace 

Panorama Restaurant Bergkastel

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Nauders - Tiroler Oberland – region Kaunertal: Nejlepší aktivity mimo sjezdovky

Další dovolenkové aktivity v Nauders - Tiroler Oberland – region Kaunertal


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!