Rodinná lyžařská dovolená v regionu Wildschönau

Tradiční malebné vesnice v kombinaci s jednou z největších lyžařských oblastí v Rakousku vytvářejí z regionu Wildschönau perfektní destinaci pro rodinnou zimní dovolenou. Zatímco děti trénují v lyžařských školách, rodiče mohou vyrazit na průzkum všech místních sjezdovek a snowparků, nebo si zajezdit ve volném terénu.

Lyžařskou oblast Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau tvoří několik příjemných family-friendly ski areálů. Ve zdejších vesnicích je množství malých vlaků a mírných sjezdovek ideálních pro ty, kdo se teprve učí první nesmělé obloučky na sněhu. Na výše položených horských svazích pak jsou náročnější sjezdovky, funslopes a snowparky. Mezi nejoblíbenější resorty patří Schatzberg se snadnými sjezdovkami v údolí a rodinným snowparkem se spoustou zábavných atrakcí pro malé i velké lyžaře u lanovky Thalerkogllift.

Oblíbenou alternativní rodinnou aktivitou mimo sjezdovky jsou zimní procházky. Od prostřední stanice lanovky Schatzbergbahn vede hezká pěší stezka do vesnice Auffach. Za špatného počasí můžete navštívit 1st Wood Museum of Tirol situované právě v Auffachu. Pokud vás láká sáňkování, vydejte se na dráhu Rodelbahn Lanerköpfl v Niederau. Kromě toho všeho ve Wildschönau probíhají kurzy stavby iglú.

Speciální balíčky pro rodiny. Na konci zimy děti do 16 let lyžují zdarma. Děti do 6 let v doprovodu dospělého získají bezplatný skipas v průběhu celé zimní sezony.

Lyžařské školy. 1. Skischule Wildschönau nabízí obří cvičnou zónu, pojízdné koberce, sněžný kolotoč a zábavnou skluzavku. Na dětské lekce lyžování zde dohlíží přátelský maskot tučňák Bobo.

Lyžařské půjčovny

Sport Blachfelder, Niederau
Skiverleih Ski Margreiter, Auffach

Family-friendly restaurace

Berghaus Koglmoos

 

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Další dovolenkové aktivity v WildschönauVšechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!