Rodinná lyžařská dovolená v Kitzbühelských Alpách - Hohe Salve

Majestátní výhledy z vrcholu Hohe Salve, bezpočet snadných sjezdovek a infrastruktura přizpůsobená nejmenším návštěvníkům – tento ski areál je zkrátka ideální pro rodiny. Skvělým bonusem je přímé napojení na lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, kde je jedna z největších navzájem propojených sítí sjezdovek v Rakousku.

Prosluněný resort Hohe Salve patří mezi místa, odkud vede nejlepší napojení na SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, obří síť navzájem propojených ski areálů na východě Tyrolska. V Hohe Salve je celá řada snadných sjezdovek, lanovky s vyhřívanými sedátky a vyhlášený Kids Club Salvenaland Hopfgarten s velkou cvičnou zónou, dvěma pojízdnými koberci a službou hlídání dětí již od tří let. Kvalifikovaní instruktoři ve Skischule Alpin, lyžařské škole se svou vlastní cvičnou loukou pro začátečníky mimo rušné sjezdovky, mají všechny zkušenosti potřebné k výuce lyžování v zábavné atmosféře. Rodiny mohou využít úschovnu lyží u spodní stanice lanovky v Hopfgartenu.

Co takhle jízda na sáňkách od chaty Haagalm do Hopfgartenu? Nebo návštěva zábavního vodního centra Wörgler Wasserwelt Wave s unikátní vodní skluzavkou s dvojitou smyčkou?

Slevy a akce pro rodiny. Návštěvníci s dětmi mohou využít celou řadu speciálních slev a akcí, například skipasy pro rodiny s malými dětmi, který umožňuje rodičům sdílet společný skipas. V průběhu týdnů Familienskiwochen děti do 15 let lyžují zdarma.

Dětské lyžařské školySkischule Alpin v Hopfgartenu nabízí celou řadu atrakcí a aktivit pro děti všech věkových kategorií. Mezi ty nejoblíbenější patří Indiánský den, lov pokladů a lyžařské závody o ceny. Děti si mohou vyzkoušet první nesmělé obloučky na sněhu ve speciálních cvičných zónách, kde mají k dispozici také nápoje, kolotoč a speciální dětský vlek.

Půjčovny lyžařského vybavení

Intersport Oberhauser v Hopfgartenu
Skiverleih Kurz v Hopfgartenu

Family-friendly restaurace

Alpengasthof Salvenalm, horní stanice lanovky v Hopfgartenu 

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Další dovolenkové aktivity v Kitzbühelské Alpy – region Hohe Salve


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!