Rodinná lyžařská dovolená v Serfaus-Fiss-Ladis

Trojice vesnic Serfaus, Fiss a Ladis spojila své síly, aby společně vytvořily jedno z nejlepších „family-friendly“ lyžařských středisek v Alpách. Serfaus-Fiss-Ladis je ideální volbou pro lyžaře všech výkonnostních kategorií a rodiny, které se rády setkávají s jinými rodinami.

Ski areál Serfaus-Fiss-Ladis tvoří tři navzájem propojené vesnice zasazené na prosluněné náhodní plošině vysoko nad údolím. Díky bezpočtu atrakcí a aktivit pro děti i teenagery se jedná o jeden z nejoblíbenějších family-friendly resortů v Rakousku. Zatímco o ty úplně nejmenší caparty, kteří se ještě na lyže postavit nedokážou, se postarají v „Murmlikrippe" v Serfausu specialisté školení na péči o děti, vaši o něco odrostlejší potomci mezitím mohou zkoušet první nesmělé obloučky na sněhu v lyžařské škole „Bertas Kinderland" a „Bertas Kindergarten" ve Fiss-Ladis. Ze zábavy mimo sjezdovky pro velké i malé návštěvníky stojí za zmínku Serfauser Sauser a Fisser Flieger, dvě adrenalinové atrakce, které zvou k letu vysoko nad zemí. Dospělí hosté pak ocení celou řadu velkých dřevěných odpočinkových lehátek, která jsou rozeseta na různých místech – především u nejhezčích vyhlídek - po celém resortu. Přímo na sjezdovkách a na horských svazích je také množství restaurací.

V Serfaus-Fiss-Ladis na hosty čeká bezpočet zajímavých atrakcí a aktivit mimo sjezdovky. Mezi ty nejzajímavější patří třeba časná ranní jízda lanovkou Masner Express na horský vrchol, odkud se pozoruje východ slunce, nebo výlety na Segway. Oblíbené jsou také spektakulární show Adventure Night a Nightflow.

Slevy a akce pro rodiny. Dospělí, kteří se ubytují alespoň na tři noci a cestují s dětmi do tří let, mají nárok na výhodný skipas „mladá rodina“ za cenu běžného dospělého skipasu.

Dětské lyžařské školy. V Serfaus-Fiss-Ladis sídlí dvě dětské lyžařské školy s certifikátem kvality. Skischule Serfaus dělí děti a teenagery do čtyř věkových skupin a pak je učí všechno potřebné od základů na zábavné sviští stezce, přes obloučky na sjezdovce Bärenpiste až po cool triky ve snowparku. Malí účastníci lyžařských kurzů mají pouze pro sebe k dispozici speciální dětskou restauraci „Murmlierest". Skischule Fiss-Ladis nabízí podobnou škálu aktivit, včetně zábavných her v Berta's Kindervilla, indiánské stezky na sjezdovkách a návštěvy tajemného jeskynního světa. Obědy pro všechny děti se podávají společně v restauraci „Berta's Kinderplanet".

Půjčovny lyžařského vybavení

Skiverleih Patscheider v Serfausu
Skiverleih Sport Schmid ve Fissu

Family-friendly restaurace

Panoramarestaurant Komperdell
Familienrestaurant Sonnenburg

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Region Serfaus-Fiss-Ladis: Nejlepší aktivity mimo sjezdovky

Další dovolenkové aktivity v Region Serfaus-Fiss-Ladis
Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!