Rodinná lyžařská dovolená v Hochoetz

Ski areál Hochoetz dokazuje, že méně může někdy být více. Díky svým kompaktním rozměrům je přehledný, příjemný a naprosto ideální pro rodiny. Zatímco se děti učí lyžovat v klubu WIDI, rodiče mezitím mohou bez obav na vlastní pěst prozkoumat všechny zdejší sjezdovky.

Ski areál Hochoetz u vjezdu do údolí Ötztal je ideální pro rodiny a začátečníky. Poklidné liduprázdné sjezdovky a pohodová atmosféra vytvářejí perfektní prostředí k výuce lyžování či snowboardingu nebo jen ničím nerušenému křižování zdejších tratí. Hlavně rodiny s menšími dětmi ocení vhodnou infrastrukturu a také dětský klub WIDI, kde se malí caparti pod dohledem zkušených instruktorů učí první nesmělé obloučky na sněhu. Starší děti a teenageři nejspíš zamíří do funparku WIDI a budou trénovat freestyle triky. Restaurace na samém vrcholu ski areálu je strategicky skvěle situované místo, kde se celá rodina může setkat na oběd. Těšte se na majestátní výhledy, dětskou restauraci, školku a hernu.

Naučná stezka vedle lanovky Ochsengartenbahn zve na procházku všechny zvídavé hosty, kteří se chtějí dozvědět něco bližšího o alpských zvířatech, jako jsou například svišti, kamzíci, apod. Blízký komplex bazénů a termálních lázní Aqua Dome v Längenfeldu láká na totální relax ve spa a bazénech s termální vodou. Oblíbenou zimní aktivitou pro celou rodinu je také bruslení na zamrzlém jezeře Piburger See.

Slevy a akce pro rodiny. V průběhu týdnů Happy Family všechny děti do 6 let, které jsou v Hochoetz ubytovány na 7 nocí, dostanou skipas zdarma a k tomu buď bezplatný pětidenní lyžařský kurz, nebo pět dní hlídání zdarma.

Dětské lyžařské školy. V Hochoetz jsou tři lyžařské školy, které nabízejí speciální kurzy pro děti: Schneesportschule Mali vedle panoramatické restaurace, Skischule Fischer u spodní stanice lanovky a Skischule AGE se zábavným maskotem jménem AGE. Přátelští a zkušení instruktoři ve všech třech školách učí děti nejen jak lyžovat, ale také jak si přitom užít co nejvíc zábavy.

Půjčovny lyžařského vybavení 

Feelfree Snow Fun Center, Hochoetz
Skiverleih AGE, Hochoetz
Skiverleih Fischer, Oetz

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Údolí Ötztal: Nejlepší aktivity mimo sjezdovky

Další dovolenkové aktivity v Údolí Ötztal

Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!