Rodinná lyžařská dovolená v regionu Wilder Kaiser

Nenáročné sjezdovky, speciální zlevněné rodinné nabídky a široká nabídka možností péče o děti: region Wilder Kaiser je jako stvořený pro rodinnou lyžařskou dovolenou, přitom však nabízí také množství sjezdovek pro zkušené lyžaře. Nezapomeňte prozkoumat novou dobrodružnou zónu „Hexenwinter".

Díky napojení na lyžařskou oblast SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental zde mají rodiny k dispozici perfektní infrastrukturu pro děti a mohou vybírat z obrovského množství snadných sjezdovek. Rodiče s nejmenšími caparty zaručeně ocení skvělé zázemí a péči o děti ve školce Kiko v Söllu i rozumné ceny rodinných skipasů. Děti se mohou učit první nesmělé obloučky na sněhu zdarma - například ve cvičné zóně lyžařské školy Hexenwiese v Söllu. Ti s větším sebevědomím pak jsou připraveni vyrazit do školy Kinderkaiserland se snowparkem u horní stanice lanovky v Scheffau. Zcela novou atrakcí je „Hexenwinter", dobrodružná venkovní zóna, která byla dosud v provozu pouze v létě. Seznamte se osobně se zdejšími čarodějnicemi a odskočte si ze sjezdovek na chatu Simonalm na strašidelný „čarodějnický oběd ve tmě“. Přijďte včas – jídlo se začíná servírovat přesně v 11,64 hod!

Mezi atrakce mimo sjezdovky patří třeba plavecký bazén Kaiserbad v Ellmau, příjemné vesničce, kde se natáčí oblíbený rakouský televizní seriál Doktor z hor. Od poloviny ledna do poloviny března je každý pátek v Söllu na programu Husky Day, kde se hosté mohou svézt psím spřažením, které táhnout tato přátelská a silná zvířata.

Speciální balíčky pro rodiny. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental nabízí celou řadu rodinných slev, například skipass pro rodiče malých dětí, který mohou maminka a tatínek sdílet. V průběhu týdnů „Familienskiwochen" pak děti do 15 let lyžují zdarma.

Lyžařské školy. Ve Skischule Scheffau tým zkušených instruktorů naučí lyžovat caparty již od dvou let. Vyhlášená je také škola KinderKaiserland s množstvím fantastických atrakcí pro děti všech věkových kategorií. Skischule Söll  kromě výuky lyžování organizuje rozmanité hry jako například honbu za pokladem ukrytým kdesi ve sněhu a další outdoorová dobrodružství. V neposlední řadě je zde Kinderland KiKo, ideální místo, kde se dá strávit den v horách za špatného počasí. Vzniklo v bývalém silu na kukuřici u horní stanice lanovky v Söllu a nabízí několik tematicky zaměřených místností, kde si děti mohou hrát s novými kamarády. Profesionální instruktoři ve Skischule Ellmau nabízejí výuku lyžování pro děti od tří let. Během celého dne plného zábavy, akce a dobrodružství na ně bude dohlížet maskot Ellmie. Top Skischule v Ellmau zve na ukázkové lekce a kurzy pro děti od tří let.

Lyžařské půjčovny

Sporthaus Edinger, Söll
Hansis Sport- und Mietcenter, Scheffau
Skischule & Skiverleih Ellmau Hartkaiser, Ellmau
Top Skischule, Ellmau

Family-friendly restaurace 

Alpengasthof Hochsöll, horní stanice lanovky v Söllu 
Bergrestaurant Brandstadl, horní stanice lanovky v Scheffau 
Panoramarestaurant Bergkaiser, horní stanice lanovky v Ellmau 

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Další dovolenkové aktivity v Wilder Kaiser

Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!