Rodinná lyžařská dovolená v údolí Alpbachtal

Pokud hledáte příjemnou vesnici zasazenou v malebném horském prostředí a zároveň v těsné blízkosti velkého lyžařského střediska, pak zamiřte do údolí Alpbachtal.

Lyžařská oblast Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau je známá především díky svým malým a klidným ski areálům, ideálním pro rodiny s menšími dětmi. V místních vesnicích jsou vleky a mírné sjezdovky pro začátečníky, zatímco ve vyšších polohách v horách čekají na zdatné lyžaře a snowboardisty obtížnější tratě. Například dětská zóna Juppi Do Kinderland vedle spodní stanice lanovky Reitherkogelbahn nabízí nejen cvičnou louku, ale také množství aktivit a službu péče o děti. Další oblíbená zóna pro nejmenší je Frostys Schneewelt s dětským kinem, spoustou her a hlídáním dětí od 2 do 6 let. Větší děti zde mají k dispozici funslopes a snowparky.

Návštěvnická karta Alpbachtal Card zajistí řadu skvělých výhod a snížených cen na aktivity v regionu, jako je například pronájem sáněk nebo procházky s pochodněmi. Také doporučujeme bruslení na zamrzlém jezeře Reintalersee v Kramsachu nebo na stadionu Eisarena v Kundlu.

Slevy a akce pro rodiny. Ve vesnicích Kramsach a Brandenberg lyžaři do 16 let ve všední den neplatí za lanovky.

Dětské lyžařské školy. Lyžařská škola skiCHECK Alpbach, stejně jako Frostys Schneewelt u horní stanice lanovky Wiedersbergerhornbahn s týmem instruktorů ze Ski- und Snowboardschule Alpbach Aktiv nabízejí speciální dětské kurzy.

Půjčovny lyžařského vybavení

Sport H & N, Reith im Alpbachtal
Conny's Sport, Alpbach
Alpbach Sports, Alpbach

Family-friendly restaurace

Berggasthof Hornboden, horní stanice lanovky Wiedersbergerhornbahn

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Region Alpbachtal: Nejlepší aktivity mimo sjezdovky

Region Alpbachtal: Akce pro rodiny v regionu

Další dovolenkové aktivity v Region Alpbachtal


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!