Rodinná lyžařská dovolená v Kühtai

Kühtai, jeden z nejvýše situovaných ski areálů v Rakousku, je díky ultramoderní infrastruktuře, pestré škále různých aktivit a záruce dostatku sněhu po celou zimní sezonu ideální destinací pro rodinnou dovolenou.

Kühtai zasazený v nadmořské výšce přes 2000 metrů je nejvýše položeným z tyrolských family-friendly lyžařských středisek a díky tomu láká návštěvníky na  záruku dostatku přírodního sněhu v průběhu celé zimní sezony. Prakticky ze všech místních hotelů, které stojí podél silnice, vede přímý přístup na sjezdovky a všechno je v pohodlné docházkové vzdálenosti. Hosté tak neztrácí žádný čas cestou do lyžařských terénů nebo za dalšími venkovními aktivitami. Jednou z těch nejoblíbenějších je Kühtai Rally - hon za pokladem (na lyžích) napříč celým ski areálem s pomocí mobilní aplikace. Je to skvělá zábava pro celou rodinu. Větší děti a teenageři tráví hodně času ve skvěle vybaveném snowparku KPark se třemi oddělenými zónami pro snowboardisty a freestylery různých výkonnostních kategorií. Pokud do Kühtai přijedete, nezapomeňte prozkoumat také nový snowpark KidsPlay Hexagon.

V Kühtai jsou běžkařské stopy a trasy pro výlety na sněžnicích i na skialpech – to vše mohou hosté absolvovat v jakémsi ochutnávkovém balíčku také s dětmi. Součástí týdenního programu aktivit jsou například lavinové kurzy, nebo workshopy stavby iglú. Další zábavnou aktivitou je rodinný výlet na malých terénních vozících Zieseln s elektrickým pohonem, které jsou jen o málo větší než kolečkové křeslo.

Ti, kdo nedokážou ani na dovolené na horách odolat nástrahám velkoměsta, mohou využít rychlé a bezplatné autobusové transfery do Innsbrucku.

Slevy a akce pro rodiny. Nová zimní sezona v Kühtai začíná speciální nabídkou – v období od 2. do 23. prosince 2022 získají všichni hosté, kteří se ubytují alespoň na tři noci, skipas zdarma.

Dětské lyžařské školy v Kühtai. Ve ski areálu jsou dvě lyžařské školy, které nabízejí kurzy pro děti všech věkových kategorií. Ve Skischule Kühtai dětem s jejich prvními obloučky na sněhu pomáhá maskot tučňák BOBO, zatímco ve Skischule Follow Me je hlavní hvězdou plyšová kravička Kühti.

Půjčovny lyžařského vybavení

Sport Seppl, Gries im Sellrain
Sport Heidegger, Kühtai

Rodinné lyžařské resorty v regionu


 Mapa

Region Innsbruck: Nejlepší aktivity mimo sjezdovky

Ukázat více +

Region Innsbruck: Akce pro rodiny v regionu

Další dovolenkové aktivity v Region Innsbruck


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!