, © Tirol Werbung/Tobias Madörin
, © Tirol Werbung/Tobias Madörin

Golf v Tyrolsku


Více než dvě desítky golfových klubů, z nichž drtivá většina patří mezi partnery oblíbeného programu Golf Alpin, jsou situovány v nejatraktivnějších koutech Tyrolska. Na každém z místních hřišť se můžete těšit na skvěle udržované greeny i fairwaye a především neskutečné výhledy na horské štíty, které se všude kolem tyčí k obloze.

Od Zugspitze až po Lienzské Dolomity, od Kitzbühelských Alp až po Olympijský region Seefeld jsou na výběr hřiště s rozmanitým designem a obtížností - jak pohodová v rovinatých údolí, tak mimořádně náročná na pláních ve skutečném vysokohorském terénu. Díky této široké nabídce si v Tyrolsku skvěle zahrají hráči všech úrovní. Mimořádné zážitky z golfové dovolené v srdci Alp podtrhuje špičková infrastruktura, pověstná tyrolská pohostinnost i exkluzivní ubytování v bezprostřední blízkosti hřišť. Aktivní hráči mohou těžit z výhod a benefitů, které přinášejí speciální věrnostní karty včetně velmi populární Golf Alpin Card.

Přehlednou mapu s tyrolskámi golfovými hřišti najdete zde.

Více než dvě desítky golfových klubů, z nichž drtivá většina patří mezi partnery oblíbeného programu Golf Alpin, jsou situovány…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!