Alpbachtal

V regionu Alpbachtal zažijí hosté "Pravé Tyrolsko!"

Alpbachtal Seenland v létě

 • V regionu Alpbachtal Seenland zažijí hosté "Pravé Tyrolsko!" uprostřed horského světa Kitzbühelských Alp a pohoří Rofan. Alpbach, nejkrásnější vesnice se svým jednolitým stylem dřevěné architektury; historické městečko Rattenberg s malebnou pěší zónou... Devět autentických obcí a nejmenší město Rakouska určuje svou historií a kulturou ráz regionu.
 • Snadná dostupnost a přehledné struktury činí region Alpbachtal Seenland ideální destinací pro turisty, kteří hledají autenticitu a útulnost a chtějí poznávat svět hor při pohodové turistice. S kartou „Alpbachtal Seenland Card“ obdrží všichni hosté již od prvního noclehu vynikající služby navíc: Bezplatné jízdné na pět letních lanovek v údolí Alpbachtal a Wildschönau, vstupy na koupaliště u nejteplejších tyrolských jezer, do různých muzeí, bezplatné cestování autobusem, aktivní program a mnoho dalšího. Prázdninový region je tak jednou z nejrozmanitějších rekreačních oblastí v tyrolských Alpách!
 • Uprostřed Kitzbuehelských Alp a pohoří Rofan najdete v oblasti Alpbachtal a Tiroler Seenland (oblast tyrolských jezer) vice než 900 kilometrů označených stezek na pěší turistiku. Také tu vede tzv. Orlí cesta (Adlerweg) - nejznámější dálková turistická stezka Tyrolska.
 • Poznejte ohromující sílu vody v přirodních soutězkách Kaiserklamm, Tiefenbachklamm či Kundler Klamm.
 • Více než 250 kilometrů cyklostezek Vás zve na tůry. Všem odvážným cyklistům pak lze doporučit freeridovou trasu "Laubwerk“ v Alpbachu.
 • Podstatně klidnější výlet na kole na Vás čeká podél řeky Inn na tzv. Innradweg a nebo si lze vypůjčit jedno ze 70-ti elektrických kol.
 • S kartičkou Alpbachtal Seenland Card je možné denně bez příplatku využít jízdy lanovkou a vyjet si na Wiedersbergerhorn,  Reither Kogel či vrcholek Sonnwendjoch.
 • Rodiny musí rozhodně navštívit nově postavené hřiště Lauserland či Juppi kouzelný les.
 • Užijte si příjemného ochlazení při koupání v jezerech Reintaler See, Krummsee, Reither See nebo Berglsteinersee.
 • Kromě toho najdete v pohoří Rofan nejvíce fotografované jezero Tyrolska - Zireiner See: v nadmořskě výšce 1800 m leží toto nádherně čiré horské jezero obklopené horskými loukami a majestátními horami pohoří Rofan.
 • Vyberte si svoji dovolenou v oblasti: www.alpbachtal.at

Alpbachtal Seenland v zimě

 • V lyžařské oblasti SkiJuwel Alpbach Wildschönau (Lyžařský klenot Alpbachtal Wildschönau) – jedné z deseti největších lyžařských oblastí v Tyrolsku – máte k dispozici 145 kilometrů sjezdovek ve všech stupních obtížnosti.
 • Rodiny najdou v oblasti Inneralpbach různé lyžařské terény pro své první obloučky ve sněhu. Na starší děti tu čekají vlastní sjezdovky a vleky.
 • Mimo sjezdovek si rozhodně nenechte ujít zážitek z města Rattenberg – nejmenšího města Rakouska. Vánočni trhy se zde obejdou zcela bez umělých světel. Užijte si tyrolských zvyků v záři svíček, pochodní a otevřeného ohně.
 • Samozřejmě zcela mimořádným zážitkem je bruslení na přírodní ledové ploše. V zimě Vám to umožní jezero Reintalersee, kde je vrstva ledu dostatečně silná pro nezapomenutelný zážitek z bruslení.

 

 

Aktivity v Alpbachtal
Všechny aktivity+
© Alpbachtal Tourismus / Bernhard Berger
© Alpbachtal Seenland Tourismus/Frank Bauer
© TVB Alpbachtal Seenland
© Alpbachtal Tourisms / G. Griessenboeck
© Alpbach Tourismus / Simon Oberleiter

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Alpbachtal


Hledat ubytování

Počet cestujících

Akce v Alpbachtal

služby

Příjezd Alpbachtal

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Zentrum 1, Kramsach, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!