Alpbachtal Seenland


V regionu Alpbachtal Seenland zažijí hosté "Pravé Tyrolsko!"

Alpbachtal Seenland v létě

 • V regionu Alpbachtal Seenland zažijí hosté "Pravé Tyrolsko!" uprostřed horského světa Kitzbühelských Alp a pohoří Rofan. Alpbach, nejkrásnější vesnice se svým jednolitým stylem dřevěné architektury; historické městečko Rattenberg s malebnou pěší zónou... Devět autentických obcí a nejmenší město Rakouska určuje svou historií a kulturou ráz regionu.
 • Snadná dostupnost a přehledné struktury činí region Alpbachtal Seenland ideální destinací pro turisty, kteří hledají autenticitu a útulnost a chtějí poznávat svět hor při pohodové turistice. S kartou „Alpbachtal Seenland Card“ obdrží všichni hosté již od prvního noclehu vynikající služby navíc: Bezplatné jízdné na pět letních lanovek v údolí Alpbachtal a Wildschönau, vstupy na koupaliště u nejteplejších tyrolských jezer, do různých muzeí, bezplatné cestování autobusem, aktivní program a mnoho dalšího. Prázdninový region je tak jednou z nejrozmanitějších rekreačních oblastí v tyrolských Alpách!
 • Uprostřed Kitzbuehelských Alp a pohoří Rofan najdete v oblasti Alpbachtal a Tiroler Seenland (oblast tyrolských jezer) vice než 900 kilometrů označených stezek na pěší turistiku. Také tu vede tzv. Orlí cesta (Adlerweg) - nejznámější dálková turistická stezka Tyrolska.
 • Poznejte ohromující sílu vody v přirodních soutězkách Kaiserklamm, Tiefenbachklamm či Kundler Klamm.
 • Více než 250 kilometrů cyklostezek Vás zve na tůry. Všem odvážným cyklistům pak lze doporučit freeridovou trasu "Laubwerk“ v Alpbachu.
 • Podstatně klidnější výlet na kole na Vás čeká podél řeky Inn na tzv. Innradweg a nebo si lze vypůjčit jedno ze 70-ti elektrických kol.
 • S kartičkou Alpbachtal Seenland Card je možné denně bez příplatku využít jízdy lanovkou a vyjet si na Wiedersbergerhorn,  Reither Kogel či vrcholek Sonnwendjoch.
 • Rodiny musí rozhodně navštívit nově postavené hřiště Lauserland či Juppi kouzelný les.
 • Užijte si příjemného ochlazení při koupání v jezerech Reintaler See, Krummsee, Reither See nebo Berglsteinersee.
 • Kromě toho najdete v pohoří Rofan nejvíce fotografované jezero Tyrolska - Zireiner See: v nadmořskě výšce 1800 m leží toto nádherně čiré horské jezero obklopené horskými loukami a majestátními horami pohoří Rofan.
 • Vyberte si svoji dovolenou v oblasti: www.alpbachtal.at

Alpbachtal Seenland v zimě

 • V lyžařské oblasti SkiJuwel Alpbach Wildschönau (Lyžařský klenot Alpbachtal Wildschönau) – jedné z deseti největších lyžařských oblastí v Tyrolsku – máte k dispozici 145 kilometrů sjezdovek ve všech stupních obtížnosti.
 • Rodiny najdou v oblasti Inneralpbach různé lyžařské terény pro své první obloučky ve sněhu. Na starší děti tu čekají vlastní sjezdovky a vleky.
 • Mimo sjezdovek si rozhodně nenechte ujít zážitek z města Rattenberg – nejmenšího města Rakouska. Vánočni trhy se zde obejdou zcela bez umělých světel. Užijte si tyrolských zvyků v záři svíček, pochodní a otevřeného ohně.
 • Samozřejmě zcela mimořádným zážitkem je bruslení na přírodní ledové ploše. V zimě Vám to umožní jezero Reintalersee, kde je vrstva ledu dostatečně silná pro nezapomenutelný zážitek z bruslení.

 

 


© TVB Alpbachtal Seenland
© Alpbachtal Seenland Tourismus/Frank Bauer
© Alpbachtal Seenland Tourismus
© Alpbachtal Seenland Tourismus
© Alpbachtal Seenland Tourismus

obce v oblasti


oblíbené ubytování v Alpbachtal Seenland


Všechny apartmány v Alpbachtal Seenland Všechny hotely v Alpbachtal Seenland
vhodné pro

páry
44% (47)

rodiny
38% (41)

Solo
17% (18)

Business
1% (1)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Rozšířené vyhledávání

Veranstaltungen in der Region


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Zentrum 1, Kramsach

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat