© Alpbacher Bergbahn
© Alpbacher Bergbahn

Lauserland Alpbachtal

Alpbach

U horní stanice lanovky Wiedersbergerhornbahn v nadmořské výšce 1850 m čeká na rodiny oblíbený Lauserland – horské adventure hřiště s bezpočtem atrakcí pro malé i odrostlejší děti, od lanového centra s překážkami těsně nad zemí až po to nafukovací trampolíny.

Zatímco rodiče relaxují v houpacích sítích a užívají si nádherných výhledů na horské štíty nad údolím Alpbachtal, děti se vydají na průzkum hřiště Lauserland vyzkoušet všechny aktivity a prožít nejrůznější dobrodružství. Co třeba rybník s „mokrými“ atrakcemi? Lezecká síť s gigantickým dřevěným pavoukem? Dvojitá skluzavka pro paralelní závody? Nebo lezení po překážkách v lesním lanovém centru? Ti nejodvážnější se mohou vrhnout z výšky sedmi metrů nad zemí na obří nafukovací „polštář“.      

V letních měsících nabízí Lauserland dobrodružné animační programy pro nejmenší s ukázkami řemesel, grilováním a zábavnými aktivitami tipu soutěže v dojení. Novinkou na vrcholu hory Wiedersberger Horn je bobová dráha Alpbachtal Lauser Sauser. Na adrenalinovou jízdu zde můžete vyrazit po celý rok.   

© Alpbacher Bergbahn
otevřít interaktivní mapku
Otvírací doba
LED
ÚNO
BŘE
DUB
KVĚ
ČRV

ČRN
SRP
ZÁŘ
ŘÍJ
LIS
PRO
Charakteristika
  • Vhodné pro rodiny
  • Bezbariérový
  • Vhodné i pro deštivé počasí


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Hnr. 311, Alpbach

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících

další výletní cíle v regionu

Ukázat více +
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!