Lyžování v regionu Pillerseetal v Kitzbühelských Alpách

Údolí Pillerseetal v Kitzbühelských Alpách se prostírá přímo v srdci pohoří Loferer. Tato strategicky ideální poloha zajišťuje všem milovníkům zimních sportů jednu skvělou výhodu: přímý přístup do tří zcela odlišných lyžařských středisek.

Pokud hledáte nevelký a příjemný lyžařský areál vhodný pro rodiny s menšími dětmi, pak ho PillerseeTalu nemůžete přehlédnout. U horní stanice lanovky na vrchol Buchensteinwand totiž stojí monumentální rozhledna v podobě obřího svatojakubského kříže. Od jeho úpatí se dolů do údolí spouštějí sjezdovky všech stupňů obtížnosti včetně jedné černé pisty. Nechybí ani cvičné svahy pro začátečníky a dětský snowpark, aby se zde každý cítil jako doma. Lyžařské středisko Steinplatte-Waidring na prosluněné náhorní plošině je také ideální pro rodiny, přičemž nabízí ještě rozsáhlejší síť sjezdovek a navíc jako bonus funpark. Pokud ovšem vyjedete lanovkou z Fieberbrunnu na vrcholy Lärchfilzkogel nebo Reckmoos, pak máte na dosah ruky prakticky nekonečné lyžování a snowboarding. Zdejší sjezdovky jsou totiž pomocí ultramoderní lanovky TirolS přímo propojeny s lyžařskou oblastí Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, která patří k největším v celém Rakousku.

Pokud přijedete lyžovat do PillerseeTalu, pak by se vám mohla hodit Kitzbühel Alps SuperSkiCard. Tento speciální skipas zahrnuje nejen všechny ski areály v Kitzbühelských Alpách, ale také celkem 21 lyžařských středisek s více než 900 lanovkami a vleky na různých místech po celém Rakousku.

Kitzbühelské Alpy – region PillerseeTal: výlety na sněžnicích v regionu


 Mapa

Další dovolenkové aktivity v Kitzbühelské Alpy – region PillerseeTal

Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!