Lyžování na Hohe Salve v Kitzbühelských Alpách

Při lyžování a snowboardingu na prosluněných svazích vrcholu Hohe Salve se před vámi neustále budou otevírat nádherné panoramatické výhledy na dechberoucí vysokohorskou krajinu. Zdejší ski areál je součástí obří lyžařské oblasti SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental.

Největší obcí a centrem rekreační oblasti Hohe Salve je Hopfgarten, který se tak pro lyžaře a snowboardisty nabízí jako ideální základna s přímým přístupem do zdejšího ski areálu. Majestátní hora Hohe Salve je mezi milovníky zimních sportů oblíbená nejen díky fantastickým panoramatickým výhledům a množství sjezdovek všech obtížností, ale také unikátní otočné terase horské chaty Gipfelalm. V pestré skladbě zdejších modrých, červených a černých pist si každý návštěvník zaručeně najde svou vysněnou trať. Právě z Hohe Salve se spouštějí jedny nejdelších sjezdovek v celé oblasti SkiWelt, po kterých se svezete až do Itteru – druhé největší obce v údolí. Itter je oblíbeným útočištěm pro ty, kdo na horách preferují spíše klid a pohodu. Má svůj vlastní nevelký ski areál se dvěma lanovkami a lyžařskou školou, kterou ocení rodiny s menšími dětmi a všichni začátečníci.

Každému, kdo do tohoto regionu přijede na zimní dovolenou a s lyžováním nebo snowboardingem to myslí vážně, se vyplatí speciální skipas Kitzbüheler Alpen SuperSkiCard. Zahrnuje nejen všechny ski areály v Kitzbühelských Alpách, ale také dalších 21 lyžařských oblastí na různých místech Rakouska, které dohromady nabízejí přes 900 lanovek a vleků.

Kitzbühelské Alpy – region Hohe Salve: výlety na sněžnicích v regionu


 Mapa

Další dovolenkové aktivity v Kitzbühelské Alpy – region Hohe Salve


Všechny aktivity+

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!