Ferienregion Hohe Salve

Prožijte svou dovolenou v Tyrolsku dle své volby buď ambiciózně sportovně nebo se uvolněte a užijte si prázdninového regionu Hohe Salve.

Ferienregion Hohe Salve v létě

  • S více než 400. km MTB tras a sedmisetkilometrovou silniční sítí si zde přijdete plně na své. Pro všechny MTB trasy v regionu existují detailní popisy a data GPS.
  • Podstatně klidněji to jde na 812-ti km cyklotras, po kterých můžete, mimo jiné, s jedním z 250-ti elektrokol, projet celý region.
  • Díky kompetentní dětské pečovatelské službě můžete příležitostně  sami prozkoumat 35 běžeckých a chodeckých stezek čtyř propojených běžeckých a chodeckých parků.
  • Zda jezero Wildalmsee, Salvensee nebo Filzbodensee, či také Stausee na malém kousku země v Kelchsau – přinejmenším jedno jezero v regiony byste měli navštívit.

Ferienregion Hohe Salve v zimě

  • Jako lyžař si přijdete v regionu Hohe Salve plně na své. Rodinný skiareál Kelschau v Brixentalu boduje hlavně u rodin díky svým výhodným tarifům. Navíc jsou Hopfgarten a Itter dvě důležité brány do lyžařského světa - SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, největšího propojeného lyžařského střediska Rakouska. Na SkiWelt čeká 91 moderních lanovek a více než 279 km sjezdovek na lyžaře všech schopností.
  • Kitzbühlské  Alpy platí za nejhezčí region pro vyznavače skialpinismu v Evropě. Skialpinistické túry všech obtížností čekají na skialpinisty a milovníky přírody.
  • Lyžařský běžkařský region Hohe Salve má k dispozici 74 km bežeckých stop pro klasiku i skating. Všechny stopy jsou vedeny v nadmořské výšce 511 až 800 m.
  • Osvětlené přírodní sáňkářské dráhy, Husky ranč se psím spřežením a široká nabídka tras zimních pěších turistických tras a tras pro sněžnice se postarají o Vaši opravdu pestrou dovolenou.
  • Potřebujete pausu od zimního sportování? Pak Vám doporučujeme Výlet do Wörglu. Pokud se chcete povyrazit v zážitkovém bazénu Erlebnisbad Wave s jeho jedinečnou dvousmyčkovou vodní skluzavkou nebo se chtějí  Vaše děti řítit dolu tobogánem, či se chcete ozdravit ve  velkoryse pojaté sauně? Zde je vše zaručeno. Wörgl je známý také pro svou rozsáhlou nákupní nabídkou. Také v lezecké hale si můžete na dvou stech různých umělých lezeckých trasách dokázat své lezecké znalosti.

 

Aktivity v Ferienregion Hohe Salve


Všechny aktivity+
© TVB Hohe Salve
© Hannes Dabernig
© Silvia Seebacher
© Hannes Dabernig

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Ferienregion Hohe Salve


Hledat ubytování

Počet cestujících

služby

Příjezd Ferienregion Hohe Salve

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Hopfgarten im Brixental, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!