© Tirol Werbung
© Tirol Werbung

Na gravel biku po Tyrolsku


Asfalt + stezky v terénu: gravel biking kombinuje to nejlepší ze světa silničních kol a MTB. Takovou jízdu si nikde užijete lépe, než na horských svazích v srdci Alp. Gravel biky jsou vyrobeny tak, aby byly rychlé, ale zároveň velmi robustní a dokázaly se vypořádat s jakýmkoliv terénem. Tyrolsko s tisíci a tisíci kilometry vedlejších silnic a cyklostezek je pro všechny vyznavače těchto kol zemí zaslíbenou.

Gravel bike svými širokými a přilnavými plášti, zahnutými okraji řídítek, lehkým rámem a rychlými koly potvrzuje reputaci hybridního kola někde na půl cesty mezi silničním a horským strojem. V posledních letech tato kola zažívají obrovský boom díky jezdcům, kteří chtějí jezdit v různých terénech. Přirozeným prostředím gravel biků jsou lesní stezky – včetně těch, které vedou vysoko do hor – avšak stejně dobře jedou i po drsném povrchu a navíc jsou překvapivě rychlé na silnici. Široké spektrum využití tato univerzální kola předurčuje jak k jízdám v údolích, tak po vysokohorských stezkách. Připravili jsme přehled nejlepších tratí pro gravel biky v Tyrolsku, včetně tipů na místa, kde se dá dobře najíst a pohodlně přenocovat. Ke startu připravit, pozor... gravel!

Gravel bike svými širokými a přilnavými plášti, zahnutými okraji řídítek, lehkým rámem a rychlými koly potvrzuje reputaci hybridního kola někde na půl…

Přečtěte si vícezobrazit méně

5 nejlepších tras pro gravel bike

To by vás také mohlo zajímat

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!