Běžkařský okruh Wildmoos (C2)

Běžkařská trať je v provozu

Běžkařský okruh Wildmoos je poměrně náročná trať vedoucí z horské chaty Wildmoosalm kolem Seefeldu a zpět. Na start se můžete vydat na obou místech, která okruh spojuje - buď v Seefeldu, kde se na okruh napojíte z trasy Světového poháru C1, nebo na chatě Wildmoosalm. Samotná trať je široká a stopa velmi dobře udržovaná, ale její zvlněný profil si užijí spíše zkušení běžkaři, pro začátečníky je relativně obtížná. Mezi Seefeldem a chatou Wildmoosalm pendluje skibus.

otevřít interaktivní mapku

Délka

5,1 km

výškový rozdíl

144 m

Status

Běžkařská trať je v provozu

Obtížnost

těžká

Nadmořská výška

1 305 m1 234 m

Styly

Ke stažení

Hromadná doprava

  • Dostupné hromadnou dopravou

Popis trasy

Ve směru z chaty Wildmoosalm jeďte zpočátku podél silnice směrem na jihovýchod, pak trasa začíná stoupat zalesněnou oblastí, až vás přivede na vrchol hřebenu v lese Schöllingwald. Z těchto míst následuje sjezd s několika táhlými zatáčkami, pak můžete přejet na trať Světového poháru C1 a pokračovat až do Seefeldu na pláň u kostela Seekirchl, kde je start a cíl závodů SP. Kousek za Seefeldem z trasy C1 odbočte doprava a pokračujte do kopce přes les Kirchwald zpět na chatu Wildmoosalm. Tam přijde čas na zasloužený odpočinek a odměnu. 

Místo u trasy

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Běžkařský okruh Wildmoos (C2) (47.3249,11.16936)

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!