Seefeld in Tirol

Obec Seefeld leží na Seefeldské slunečné planině západně od Innsbrucku v nadmořské výšce 1.180 m n.m.

Seefeld v létě

 • Místo je ideálním výchozím bodem pro pohodlné výlety nebo náročné horské túry, například v alpském parku Karwendel je celkem 650 km turistických cest v regionu
 • Golfisté se mohou těšit na 18-ti jamkové mistrovské golfové hřiště Seefeld-Wildmoos a 9-ti jamkové hřiště Golfacademy v centru obce.
 • Kasino v centru obce a početné nákupní možnosti v čilé pěší zóně doplní vaši letní dovolenou.
 • Ochlazení v létě zaručí koupaliště v Olympijském sportovním a kongresovém centru, stejně jako jezero Wildsee s malou pěknou plovárnou „Strandperle“.
 • Četné akce jako pestré Seefeldské květinové korso nebo na tradice bohatý svátek řemesel vás zvou k objevení tradičního Seefeldu.

Seefeld v zimě

 • Prvotřídní běžecké stopy pro lyžaře, kvalitní lyžařské oblasti a perfektní možnosti wellness. Můžete se těšit na mnohočetné možnosti zimních sportů a ideální zotavení v olympijském regionu Seefeld.
 • Olympijský region Seefeld nabízí světově mistrovské podmínky pro severské zimní sportovní disciplíny na celkem 279 km běžkařských drahách. Většina běžeckých stop je upravena paralelně pro dva základní styly -  tak vzniklo asi 155 km pro klasické běžkování a téměř  125 km stop pro bruslařskou techniku. Navíc existují noční běžecké stopy, speciální dráhy pro sáňkaře a svérázné trasy pro psy, na kterých jsou čtyřnozí miláčci vítání.
 • Severské kompetenční centrum nabízí rekreačním a profesionálním sportovcům mimo jiné dobré tréninkové možnosti pro biatlon. Celkem je v olympijském regionu Seefeld k dispozici devět střílecích stojanů pro malorážky a pět stojanů pro vzduchovky, kde také hosté mohou vyzkoušet svoji dovednost v biatlonu.
 • Pokud přijedete do olympijského regionu Seefeld lyžovat, čeká na vás 48 km perfektně upravených sjezdovek. Lanovky Rosshütte, lyžařská oblast Gschwandtkopf, Kreithlift, Brandlift stejně jako malé jednotlivé lyžařské vleky nabízí velmi dobré předpoklady k lyžování pro začátečníky i pokročilé.
 • Přátelé pěší turistiky nachází v olympijském regionu Seefeld více jak 140 km upravených a posypaných zimních turistických cest. Mimo upravených cest můžete dosáhnout mnohé cíle na sněžnicích.
 • Užívejte si radost ze sáňkování na Seefeldské plošině s celou rodinou: Zvláště Seefeld/Reith, Leutasch a Scharnitz zde nabízí četné možnosti. Přírodní a umělá kluziště zvou hosty olympijského regionu k bruslení a metané. Na některých dráhách pro metanou se nabízí kursy na výuku a zlepšení techniky.
 • Pokud zvolíte dovolenou na zotavení a wellness, jste správně v olympijském regionu. Vedle největších wellness hotelů v Alpách s plochou 5 000 m2 nabízí i mnohé menší hotely nejmodernější wellness zařízení.

Aktivity v Seefeld in Tirol

Všechny aktivity+
© Tirol Werbung
© GP Photo 2013
© Olympiaregion Seefeld
© Olympiaregion Seefeld
© Olympiaregion Seefeld
© Olympiaregion Seefeld

oblíbené ubytování v Seefeld in Tirol


Hledat ubytování

Počet cestujících

Akce v Seefeld in Tirol

služby

Příjezd Seefeld in Tirol

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Klosterstraße 43, Seefeld, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!