Běžkařský okruh Längenfeld Süd

Přijeďte si užít zimu do údolí Ötztal, kde na vás čeká mimo jiná tato rozmanitá běžkařská trasa v působivé zasněžené krajině u obce Längenfeld. Nepříliš náročná trať o délce 10,2 kilometru se vine mírně zvlněným terénem, kde střídavě stoupá a zase klesá. Běžkařský okruh Längenfeld Süd vede přes otevřená pole i les a nabízí jak stopu na klasiku, tak pruh pro bruslaře.

otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

kemp Ötztal v obci Längenfeld

Cílový bod

kemp Ötztal v obci Längenfeld

Délka

10,2 km

výškový rozdíl

80 m

Obtížnost

Lehké

Nadmořská výška

1 210 m1 170 m

Popis trasy

Z nástupního bodu u kempu Ötztal trať Längenfeld Süd zamíří na most přes potok Fischbach a poté po rovině přes osadu Astlehn až k mostu u osady Runhof. Tam trasa přejíždí přes řeku Ötztaler Ache a pokračuje dále na jih směrem k vesničce Huben. Zde za odbočkou přejeďte přes příjezdovou cestu k funparku a pak následuje úsek lesem v kopcovatém terénu zpět k mostu u Runhofu. O kousek dál v Astlehn trať opět přejíždí přes řeku Ötztaler Ache a pokračuje po druhém břehu idylickým lesem. V závěrečné pasáži vás stezka dovede přes poslední most až k nástupnímu bodu u kempu Ötztal.    

Místo u trasy

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Běžkařský okruh Längenfeld Süd (47.070998,10.963037)

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!