Längenfeld

Uprostřed údolí Ötztal leží Tyrolská obec Längenfeld. Údolí je zde mimořádně široké a tak tady, v nadmořské výšce 1180m, naleznete perfektní podmínky pro vaši dovolenou.

Längenfeld v létě

  • Pěší turistické trasy v celkové délce 150 km vedou vlídným údolím s fascinující přírodou nebo nahoru do drsného horského světa Ötztalských Alp. Odpočiňte si na té nejlepší ze 17-ti salaší a horských chat.
  • Kdo chce ven, nahoru, je na dvou zajištěných lezeckých cestách nebo na 200 kilometrech horolezeckých túr zcela správně.
  • 114 km speciálních tras pro běžce, stejně jako vlastní Nordic-Fitness Park v Hubenu podtrhuje rozmanitost pohybové nabídky pro Vaši dovolenou.
  • Na vyznavače cyklistiky a horského kola čeká 80 km cyklostezek a 7 značených stezek pro horská kola. 
  • Pokud se chcete uvolnit, naleznete v lázeňském komplexu Aqua Dome širokou nabídku, která Vám padne. Lázně jsou vrcholem architektonického umění regionu a stavebně dokonale zapadají do rázu zdejšího horského světa.  

Längenfeld v zimě

  • Padesát km dvoustopých běžeckých tras včetně pruhu pro skating očekává běžkaře všech úrovních dovednosti. V místní části Gries naleznete 12 km dlouhou výškovou běžeckou trasu s jistotou sněhové pokrývky, ale také noční běžecké stopy jsou k dispozici. Použití stop je pro Vás, jako dovolenkové hosty zdarma. V běžkařském odborném centru - Langlaufkompetenzzentrum Längenfeld určí váš výkonnostní potenciál a na přání Vám vypracují individuální tréninkový plán.
  • Dokonalé uvolnění zažijete v jedinečných Tyrolských lázních Aqua Dome. Velký venkovní areál se třemi vysutými bazény Vám nabídne dech beroucí výhledy na okolní horský svět. Vychutnejte si velkou saunu nebo si po sportu dopřejte relaxační masáž.
  • Také na lyžaře zde čeká malé lyžařské středisko Gries nebo se vzdálíte jen pár km a skibusem pohodlně dojedete do Söldenu či Obergurgl/ Hochgurglu.
  • 425 možností ubytování všech kategorií (soukromí, horské chaty, lázeňský či luxusní hotel) nenechá žádné přání nevyslyšené.
© Ötztal Tourismus
© Ötztal Tourismus/Bernd Ritschel
© Ötztal Tourismus
© Ötztal Tourismus/Lukas Ennemoser
© Ötztal Tourismus
© Ewald Schmid

oblíbené ubytování v Längenfeld


Hledat ubytování

Počet cestujících
Příjezd Längenfeld

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Unterlängenfeld 81, Längenfeld, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!