Nichts für Weicheier: Teilnehmer des Silvesterschwimmens am Achensee vor dem Sprung ins eisige Wasser, © Achensee Tourismus
Nichts für Weicheier: Teilnehmer des Silvesterschwimmens am Achensee vor dem Sprung ins eisige Wasser, © Achensee Tourismus

Zrušeno

Silvestrovské plavání v Achensee

Pertisau am Achensee, 31.12.2020

Každý rok na Silvestra, v mrazivých podmínkách, v originálním oblečení, v jezeře Achensee. Přesně tak vypadá silvestrovské koupání v Pertisau. Jde o tradici, kterou podstupují jen ti největší otužulci.

Chcete netradičně oslavit konec roku a zdravě skočit do toho nového? Přidejte se ke 3 tisícům otužilcům, kteří se na Silvestra ponoří do vody největšího tyrolského jezera o teplotě 4 stupňů Celsia. Přes zimu bývá Achensee dokonce na několika místech zamrzlé. Start 17. ročníku silvestrovského plavání v jezeře Achensee bude na promenádě u hotelu Post am See v Pertisau. Ve 12:30 skočíte do vody, doplavete 25 metrů ke speciálnímu ledovci, na ten vylezete, zazvoníte na silvestrovský zvonek a pak rychle zpátky. Po vystoupení na břeh si pak možná budete myslet, že jste se ocitli v době ledové. Zahřeje vás ale vědomí, že jste právě posílili svojí imunitu a vylepšili svojí otužilost. Tak s chutí do toho.

 

Silvesterschwimmen am Achensee, © Achensee Tourismus
otevřít interaktivní mapku

Termíny

31.12.2020

Informace o cenách

15,-

místo akce


Pertisau 82
6213 Pertisau am Achensee

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Pertisau 82, 6213 Pertisau am Achensee

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!