Silberregion Karwendel

Spojení přírody a kultury: "Silberregion Karwendel“ leží v Tyrolsku mezi příkrými vrcholy pohoří Karwendel a pozvolnými svahy Tuxských Alp. Rodiny, sportovci či milovníci kultury tu najdou pestrou prázdninovou nabídku.

Silberregion Karwendel v létě

 • Více než 400 kilometrů turistických stezek dělají z regionu Silberregion Karwendel jednu z nejoblíbenějších turistických oblastí Tyrolska.
 • Různé tématové stezky jako např. stezka planet, cesta smyslů, cesta bible či cesta podnebí nebo návštěva soutězky Wolfsklamm pobaví i děti.
 • Také milovníci horského kola si zde přijdou na své: více než 42 označených tras rozdělených na 1000 kilometrů potěší jak začátečníky tak profíky.
 • Zážitek jak pro dospělé tak i pro děti je návštěva zámku Tratzberg, stříbrných dolů Silberbergwerk Schwaz a nebo jízda nostalgickou mašinkou do Zillertalu či k jezeru Achensee. Jedinečná je taky návštěva prvního domu v Rakousku, který je postavený na střeše. Zažijete vodorovně instalované schody a nábytek, který visí ze stropu v domě naruby „Haus steht Kopf“.
 • Talisman Karwendolin provede vaše děti bezplatným programem volného času.
 • V místě St. Georgenberg na vás čeká další zlatý hřeb regionu: na asi 100 metrů vysokém skalním kuželu najdete nejstarší poutní místo Tyrolska. Pro sportovní povahy a rodiny se vyplatí přístup přes soutězku Wolfsklamm.

Silberregion Karwendel v zimě

 • Všech pět lyžařských areálů se výborně hodí pro rodiny, začátečníky či pokročilé. Speciální nabídky jako lyžařský kurs zdarma pro všechny aktivní hosty starší 50-ti let vás jistě nadchnou
 • Karwendolin, maskot oblasti Karwendel, zve všechny děti od čtyř do dvanácti let k lyžařskému kurzu zdarma: jestliže strávíte v regionu jeden týden dovolené, mohou se Vaše děti zůčastnit týdenního lyžařského kurzu zdarma. Vypůjčení lyží a permamentka jsou také samozřejmě zahrnuty.
 • Co by byla zimní dovolená bez výletu na saních? V oblasti Silberregion Karwendel najdete 17 sáňkařských drah – pohodlné až razantní, osvětlené či přírodní.
 • Obzvláště si přirody v této nádherné tyrolské krajině můžete užít při výletu na sněžnicích nebo při alpinistické tůře. Národní park Karwendel a nebo jeho postranní údolí jsou na to ideální.
 • Ale i mimo sjezdovek si tu rodiny užijí spoustu radovánek: navštivte třeba stare město Schwaz či střibrné doly Silberbergwerk a nebo dům co stojí na hlavě.

Aktivity v Silberregion Karwendel
Všechny aktivity+
© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Silberregion Karwendel
© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Silberregion Karwendel
© Alpenpark Karwendel/G.Haslwanter

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Silberregion Karwendel


Hledat ubytování
Počet cestujících

služby

Příjezd Silberregion Karwendel

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Münchenerstraße 11, Schwaz

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!