Silberregion Karwendel

Spojení přírody a kultury: "Silberregion Karwendel“ leží v Tyrolsku mezi příkrými vrcholy pohoří Karwendel a pozvolnými svahy Tuxských Alp. Rodiny, sportovci či milovníci kultury tu najdou pestrou prázdninovou nabídku.

Silberregion Karwendel v létě

 • Více než 400 kilometrů turistických stezek dělají z regionu Silberregion Karwendel jednu z nejoblíbenějších turistických oblastí Tyrolska.
 • Různé tématové stezky jako např. stezka planet, cesta smyslů, cesta bible či cesta podnebí nebo návštěva soutězky Wolfsklamm pobaví i děti.
 • Také milovníci horského kola si zde přijdou na své: více než 42 označených tras rozdělených na 1000 kilometrů potěší jak začátečníky tak profíky.
 • Zážitek jak pro dospělé tak i pro děti je návštěva zámku Tratzberg, stříbrných dolů Silberbergwerk Schwaz a nebo jízda nostalgickou mašinkou do Zillertalu či k jezeru Achensee. Jedinečná je taky návštěva prvního domu v Rakousku, který je postavený na střeše. Zažijete vodorovně instalované schody a nábytek, který visí ze stropu v domě naruby „Haus steht Kopf“.
 • Talisman Karwendolin provede vaše děti bezplatným programem volného času.
 • V místě St. Georgenberg na vás čeká další zlatý hřeb regionu: na asi 100 metrů vysokém skalním kuželu najdete nejstarší poutní místo Tyrolska. Pro sportovní povahy a rodiny se vyplatí přístup přes soutězku Wolfsklamm.

Silberregion Karwendel v zimě

 • Všech pět lyžařských areálů se výborně hodí pro rodiny, začátečníky či pokročilé. Speciální nabídky jako lyžařský kurs zdarma pro všechny aktivní hosty starší 50-ti let vás jistě nadchnou
 • Karwendolin, maskot oblasti Karwendel, zve všechny děti od čtyř do dvanácti let k lyžařskému kurzu zdarma: jestliže strávíte v regionu jeden týden dovolené, mohou se Vaše děti zůčastnit týdenního lyžařského kurzu zdarma. Vypůjčení lyží a permamentka jsou také samozřejmě zahrnuty.
 • Co by byla zimní dovolená bez výletu na saních? V oblasti Silberregion Karwendel najdete 17 sáňkařských drah – pohodlné až razantní, osvětlené či přírodní.
 • Obzvláště si přirody v této nádherné tyrolské krajině můžete užít při výletu na sněžnicích nebo při alpinistické tůře. Národní park Karwendel a nebo jeho postranní údolí jsou na to ideální.
 • Ale i mimo sjezdovek si tu rodiny užijí spoustu radovánek: navštivte třeba stare město Schwaz či střibrné doly Silberbergwerk a nebo dům co stojí na hlavě.

Aktivity v Silberregion Karwendel
Všechny aktivity+
© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Silberregion Karwendel
© Tirol Werbung/Frank Bauer
© Silberregion Karwendel
© Alpenpark Karwendel/G.Haslwanter

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Silberregion Karwendel


Hledat ubytování

Počet cestujících

služby

Příjezd Silberregion Karwendel

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Münchenerstraße 11, Schwaz, Österreich

powered by Rome2Rio

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!