© Tiroler Zugspitz Arena/U. Wiesmeier
© Tiroler Zugspitz Arena/U. Wiesmeier

Zimní putování po Tyrolsku


Je jedno jestli rodiny, aktivní turisté či pohodoví chodci: zimní turistika je rozmanitá a zábavná aktivita ve volném čase pro každého návštěvníka Tyrolska.

Objevte zasněženou zimní krajinu Tyrolska při putování a zažijete nezapomenutelné zimní zážitky daleko od zmatku na sjezdovkách. K zimnímu putování zvou všechny tyrolské regiony na dobře upravených a značených zimních stezkách. V nabídce jsou krátké čtvrthodinové túry až  několikahodinové náročné výšlapy – vy si jistě vyberete optimální túru pro vás.

Zimní putování: Tyrolsko pro požitkáře

Jako požitkář si při pohodové túře v malebné zimní krajině Tyrolska jistě přijdete na své. Ideální výlet je např. údolím Kaiserbachtal s cílem v horském hostinci  Griesner. Zde poznáte pravou tyrolskou pohostinnost a využijete příležitosti se dobře najíst a natankovat síly na cestu nazpět.

Pro aktivní zimní dovolenou: zimní putování, sáňkování a více

Milovníci aktivní dovolené dají přednost náročnějším a prudším túrám. Zimní putování se dá v Tyrolsku lehce spojit se zimní aktivitou. Právě strmé cesty vám zaručí parádní zábavu na saních. Mnoho cest vede okolo jezer jako např. jezero Piburger See nebo  Berglsteiner See – které jsou ideální na bruslení.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!